Przejdź do głównej zawartości

MeetContentKRK styczeń 2023

· 3 min aby przeczytać

Witamy w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że jednym z Waszych noworocznych postanowień jest częstsze odwiedzanie meetupów :)
Nowy rok rozpoczynamy spotkaniem w ASSA ABLOY w dniu 23.01.2024. Tematykę Simplified Technical English przybliży nam Jan Sosna, a po prezentacji zapraszamy na wymianę opinii przy pizzy i napojach.

Pamiętajcie o rejestracji, to pozwoli nam na wybór odpowiedniej sali i zaplanowanie poczęstunku. Link do formularza znajdziecie tutaj.

Temat

Simplified Technical English. O dokumentacji bez (zbędnych) komplikacji

Styczniowa prezentacja porusza tematykę Simplified Technical English, adresując między innymi poniższe pytania:

  • Dlaczego dokumentacja potrzebuje uproszczonego języka angielskiego?
  • Jak uproszczenie pomaga naszym użytkownikom w odbiorze dokumentacji?
  • Czy wykorzystanie Simplified Technical English to dla technical writera pomoc czy przeszkoda?

Naszym prelegentem będzie Jan Sosna, obecnie Information Developer w Heretto. Jan zajmuje się tworzeniem treści od 2018 roku, realizując się nie tylko w pisaniu dokumentacji, ale także w tworzeniu ilustracji i katalogów części, oraz w prowadzeniu szkoleń.

Kiedy i gdzie

Data: 23.01.2024
Czas: 18:00
Miejsce: ASSA ABLOY, Wielicka 28b, Kraków

Kilka słów o sponsorze

  1. spotkanie MeetContentKRK jest sponsorowane przez ASSA ABLOY.

ASSA ABLOY

W Polsce ASSA ABLOY funkcjonuje od 1999 roku, ale producenci i marki wchodzące w skład grupy ASSA ABLOY są w kraju dobrze znane od dawna. W ciągu ostatnich kilkunastu lat dostarczyliśmy systemy zabezpieczeń do wielu instytucji rządowych, firm krajowych i międzynarodowych. Od początku współpracujemy z wieloma uznanymi producentami stolarki drzwiowej. Utrzymujemy kontakty z najlepszymi polskimi architektami i pracowniami architektonicznymi.

Poznaj MeetContentKRK

MeetContentKRK to odgałęzienie dobrze znanej konferencji soap!. Wspólnie z MeetContentWRO dążymy do stworzenia społeczności profesjonalistów pracujących z treściami produktowymi w obszarach Tech i IT.

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorom zależy, by spotkania były istotne i przybliżały tematy, które są dla Was interesujące. Możecie zgłosić temat, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć prelegentów, którzy będą mogli o nim porozmawiać. Możecie także sami zostać prelegentami na jednym z naszych spotkań.

Osoby zainteresowane mogą dołączyć do MeetContent na Slacku, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami i proponować nowe tematy.

Często zadawane pytania

P: Czy wydarzenie będzie nagrywane lub transmitowane na żywo?
O: Na chwilę obecną nie. Stawiamy na spotkania na miejscu gdzie możesz osobiście poznać inne osoby zainteresowane contentem.

P: Czy można udostępnić prezentacje prelegentów?
O: To zależy od prelegenta. Podczas wydarzenia można jednak zadawać pytania i robić zdjęcia, można też zapytać o udostępnienie slajdów.

P: Zarejestrowałem/am się, ale nie mogę wziąć udziału. Co powinienem/nnam zrobić?
O: Jeśli wiesz, że nie dasz rady przyjść, daj nam znać. Możesz to zrobić pisząc na adres contact@meetcontent.org lub wysyłając wiadomość na Slacku.

P: Spóźniłem/am się na wydarzenie i nie mogę wejść. Jak powiadomić organizatorów?
O: Możesz napisać do nas na Slacku. Podczas każdego wydarzenia, przez pierwsze 30 minut od rozpoczęcia na bieżąco sprawdzamy wiadomości na naszym kanale.