Przejdź do głównej zawartości

Zapraszamy na Write the Docs Prague 2020

· 3 min aby przeczytać

Po raz kolejny, z ogromną radością, zapraszamy Was na konferencję Write the Docs Prague. Tym razem, po raz pierwszy, wydarzenie to odbędzie się w pełni online. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje.

Jak już dobrze wiecie jesteśmy stałym patronem medialnym konferencji, nie mogło nas więc zabraknąć podczas zeszłorocznej edycji Write the Docs w Pradze. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją. Osoby, które jeszcze nie znają historii wydarzenia odsyłamy do tekstu wprowadzającego 😉. Od siebie możemy dodać, że udział w konferencji Write the Docs jest wart uwagi gdyż poza solidną porcją wiedzy, w pakiecie otrzymujecie świetną atmosferę oraz spotkanie z rewelacyjnymi ludźmi z branży.

Najważniejsze informacje

Tegoroczna edycja Write the Docs Prague będzie w pełni online, a odbędzie się w dniach 18-20 października 2020 roku. Tradycyjnie już, w pierwszym dniu konferencji, to jest 18 października, odbędzie się Writing Day czyli zespołowe pisanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z zadaniem. Ćwiczenia z umiejętności pisarskich będą doskonałym wstępem dla prelekcji i wykładów, które będą miały miejsce 19 i 20 października. Realizatorzy chcą, by forma Write the Docs Prague przypominała jak najbardziej wydarzenie z realu, dlatego przygotujcie się nie tylko na prelekcje i warsztaty przed komputerem, ale także wieczorną imprezę online 😉.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie konferencji.

Skrótowy program wydarzenia wygląda następująco:

 • Niedziela (18 października) – Writing Day oraz powitanie uczestników na platformie online.
 • Poniedziałek (19 października) – pierwszy dzień konferencji – oficjalne otwarcie, pierwsze prelekcje, Unconference oraz wieczorna impreza zapoznawcza 😉.
 • Wtorek (20 października) – drugi dzień konferencji – dalsze prelekcje, Unconference, Job Fair, zakończenie konferencji.

Dokładny opis prelekcji i prelegentów jeszcze nie jest znany, gdyż obecnie trwa nabór osób chętnych wystąpić podczas konferencji. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w wydarzeniu w roli prelegenta - informacje znajdziecie tutaj. Pełny program Write the Docs Prague dostępny jest pod tym linkiem.

Rodzaje i ceny biletów

Osoby zainteresowane kupnem biletów odsyłamy tutaj, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące poniższych rodzajów biletów:

 • Bilet korporacyjny – gdy pracodawca płaci za bilet pracownika – €125.
 • Bilet indywidualny – dla osób uczestniczących w konferencji na własny koszt, pracujących w wolontariacie, rządzie lub dla firm posiadających mniej niż 10 pracowników – €75.
 • Bilet dla studentów lub osób nieposiadających zatrudnienia – €25.

Co gwarantuje cena biletu?

Cena biletu zawiera:

 • Przekaz na żywo wszystkich prelekcji.
 • Możliwość zadania pytań prowadzącym po prelekcji (istnieje możliwość, że ta opcja nie będzie dostępna).
 • Dostęp do czatu, na którym będzie możliwość prowadzenia dyskusji z uczestnikami, prelegentami oraz sponsorami.
 • Dostęp do platformy podczas Writing Day.
 • Dostęp do wirtualnych targów pracy.

W naszej opinii cena jest adekwatna do jakości tego za co płacimy. Z czystym sumieniem zachęcamy Was do udziału w Write the Docs Prague 2020.