Przejdź do głównej zawartości

Zapraszamy na Code Europe 2024

· 2 min aby przeczytać

Z ogromną radością zapraszamy Was na największy festiwal technologiczny w Polsce, który w tym roku objęliśmy patronatem medialnym. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje.

Zespół stojący za Code Europe to ludzie, którzy czerpią inspirację z technologii i widzą ogromną wartość w możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń. Dlatego właśnie w 2016 roku stworzyli wydarzenie Code Europe, które do tej pory doczekało się kilku edycji.

Celem wydarzenia jest zainteresowanie uczestników światem technologii i możliwościami, jakie daje. Wysoka jakość prelekcji i warsztatów oraz pozytywna atmosfera wyróżniają Code Europe na tle podobnych konferencji.

Uczestnicząc w tym wydarzeniu macie szansę odkryć najnowsze trendy i zdobyć kontakty, które mogą pomóc w kształtowaniu Waszej przyszłości w branży technologicznej. Na pokładzie jest już ponad 15 000 uczestników, co pokazuje jak dużym zainteresowaniem cieszy się festiwal.

Dla kogo?

Festiwal jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych technologią, programistów, architektów oprogramowania, DevOps, miłośników bezpieczeństwa, profesjonalistów zajmujących się produktami, specjalistów od danych i entuzjastów kontroli jakości.

Dlaczego warto być częścią Code Europe?

  • Ucz się od najlepszych mówców, takich jak Venkat Subramaniam, José Valim, Sébastien Chopin, Sven Peters czy Michelle Sandford
  • Nawiąż relacje z innymi entuzjastami technologii, które mogą mieć wpływ na Twoją ścieżkę kariery.
  • Odkryj najgorętsze trendy technologiczne oraz poznaj gigantów branży IT

CE2024_Linkedin_Cover

Najważniejsze informacje

Code Europe odbędzie się 10–11 czerwca 2024 r. w ICE Kraków. Topowi prelegenci z branży IT przez 2 dni będą się z Wami dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem podczas ponad 50 warsztatów.

Oficjalne rozpoczęcie Code Europe odbędzie się o godzinie 9:30. Ostatnia sesja zacznie się około 16:00 pierwszego dnia i 16:00 drugiego dnia.

Po zakończeniu pierwszego dnia festiwalu odbędzie się impreza Afterparty, dla wszystkich uczestników, partnerów oraz prelegentów.

Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie wydarzenia.

CE2024_Promo_Code

W ramach patronatu mamy dla Was 20% zniżki na kod techwriter20.

Rodzaje biletów i cennik znajdziecie na stronie wydarzenia.

Wszystkim uczestnikom życzymy dobrych wrażeń!