Przejdź do głównej zawartości

Translation and Localization Conference 2019 tuż, tuż

· 1 min aby przeczytać

Do tegorocznej edycji Translation and Localization Conference pozostały już tylko trzy tygodnie. Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji na temat wydarzenia.

Gdzie i kiedy?

Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniach 29-30 marca. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie konferencji.

Program

Pierwszego dnia konferencji będą miały miejsce tylko prelekcje. Poza wystąpieniem otwierającym, reszta sesji zostanie zaprezentowana w dwóch równoległych ścieżkach, po cztery tematy w każdej. Po prelekcjach organizatorzy zaplanowali godzinną debatę.

Drugi dzień to warsztaty i dobrze już znana forma unconference. Tu również możemy wybrać z kilku tematów, które będą omawiane w dwóch równoległych ścieżkach. Niektóre tematy łączą się z prelekcjami z dnia poprzedniego. Nie wszystkie tematy prelekcji i warsztatów są jeszcze znane, zatem jeśli jesteście zainteresowani, zaglądajcie na stronę konferencji.

Standardowo już pomiędzy poszczególnymi blokami organizatorzy przewidzieli przerwy na kawę oraz lunch. Na piątkowy wieczór zaplanowana jest także impreza zapoznawcza, a w sobotnie popołudnie uroczyste zamknięcie.

Bilety

Co prawda, termin rejestracji oraz sprzedaży biletów już minął jednak jeśli komuś bardzo zależy na udziale w konferencji organizator prosi o e-mail na adres info@translation-conference.com.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie w naszym poprzednim poście.

Drodzy uczestnicy, życzymy owocnej nauki i mnóstwa wrażeń!