Przejdź do głównej zawartości

Zapraszamy na wrześniowy MeetContentKRK

· 4 min aby przeczytać

Wrzesień – dla większości z nas oznacza koniec urlopu i powrót do codziennych obowiązków. Ale zbliżająca się jesień to także powrót MeetContentKRK! Przygotujcie się na nowe tematy i nowe miejsca, w których będziecie mieli okazję poznać społeczność i wymienić się przemyśleniami na temat treści.

Nowy sezon rozpoczniemy z Ringier Axel Springer Tech przy al. 29 Listopada 20 w Krakowie.

Dołączcie do społeczności MeetContent i weźcie udział w prowokującej do myślenia rozmowie, po której nastąpi pizza, napoje i (oczywiście) ekscytujące dyskusje! Pamiętajcie o obowiązku rejestracji. Link do formularza znajdziecie poniżej.

Co nas czeka?

Dokumenty wysokiej jakości tworzą produkty wysokiej jakości.

Jak ktoś kiedyś powiedział: “Produkt jest dokumentacją”. Wiemy już, że związek między nimi jest silny, ale jak zadbać o to, aby był on korzystny dla obu stron?

Podczas najbliższego spotkania będziecie mogli porozmawiać o tym, jak dokumentacja może poprawić ogólną jakość produktu. Przyjrzycie się różnym rodzajom dokumentów powstających w procesie tworzenia oprogramowania i temu, jak mogą nam one pomóc w tworzeniu lepszych produktów. Wszystko to poparte przykładami wziętymi z życia.

Prezentację prowadzi Rafał Pawlicki, który po ponad 10 latach doskonalenia umiejętności programowania i zgłębiania tajników tworzenia oprogramowania, znalazł swoje prawdziwe powołanie i został Menedżerem Dokumentacji. W Ringier Axel Springer Tech koordynuje proces dokumentacji, dba o bazę wiedzy oraz o to, by programiści posiadali wszystkie niezbędne narzędzia do pisania świetnej dokumentacji.

Jeśli znacie konferencję soap!, być może znacie Rafała jako jednego z częstych prelegentów i głos programistów, którzy nie tylko piszą kod, ale także dokumentację.

Kiedy i gdzie

Data: 20.09.2023

Czas: 18:00

Miejsce: Ringier Axel Springer Tech, al. 29 Listopada 20, 31-401 Kraków

Kilka słów o sponsorze

15 spotkanie MeetContentKRK jest sponsorowane przez Ringier Axel Springer Tech.

Ringier Axel Springer Tech to centrum technologiczne Ringier Axel Springer Polska, wiodącej firmy z branży mediów i technologii w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma działa w trzech miastach w Polsce i zdalnie, dysponując 50 zespołami złożonymi z ponad 300 specjalistów IT tworzących wiele usług, które docierają do 40 milionów osób.

Formularz rejestracji

Aby zapisać się na wydarzenie, skorzystaj z formularza.

Dlaczego te spotkania mogą być dla Ciebie?

Każde ze spotkań ma na celu pogłębianie wiedzy uczestników, wymianę doświadczeń i ciekawych pomysłów z szeroko pojętej branży tworzenia treści.

Rozumiemy, że nie wszyscy jesteśmy obdarzeni prężnym zespołem, który tworzy społeczność praktyków w naszych dziedzinach, dlatego staramy się stać czymś tego rodzaju, aby wypełnić tę lukę.

Po każdym spotkaniu następuje część nieformalna, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mają czas na zadawanie pytań, dyskusję lub po prostu nawiązanie kontaktów.

MeetContentKRK - o nas

MeetContentKRK to odgałęzienie dobrze znanej konferencji soap!. Wspólnie z MeetContentWRO dążymy do stworzenia społeczności profesjonalistów pracujących z treściami produktowymi w obszarach Tech i IT.

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorom zależy, by spotkania były istotne i przybliżały tematy, które są dla Was interesujące. Możecie zgłosić temat, a organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby znaleźć prelegentów, którzy będą mogli o nim porozmawiać. Możecie także sami zostać prelegentami na jednym ze spotkań.

Osoby zainteresowane mogą dołączyć do MeetContent na Slacku, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami i proponować nowe tematy.

Często zadawane pytania

P: Czy wydarzenie będzie nagrywane czy transmitowane na żywo?

Odp.: Nie, pomysł i format tych spotkań jest taki, że mają one charakter wydarzeń osobistych.

P: Czy można udostępnić prezentacje prelegentów?

Odp.: Niektórzy prelegenci mogą chcieć udostępnić swój zestaw slajdów, inni mogą nie chcieć tego robić. Podczas wydarzenia można jednak zadawać pytania i robić zdjęcia.

P: Zarejestrowałem się, ale nie mogę wziąć udziału. Co powinienem zrobić?

Odp. Choć będzie nam Ciebie brakowało, wiemy, że życie stawia na drodze różne przeciwności. Jeśli wiesz, że nie dasz rady przyjść, daj nam znać. Możesz to zrobić pisząc na naszą skrzynkę pocztową (contact@meetcontent.org) lub wysyłając wiadomość na platformie Slack. To będzie bardzo docenione!

P: Spóźniłem się na wydarzenie i nie mogę wejść. Jak powiadomić organizatorów?

Odp.: Możesz napisać do nas na Slacku, będziemy monitorować kanał przez pierwsze 30 minut od rozpoczęcia wydarzenia.

Wszystkim uczestnikom życzymy dobrych wrażeń!