Przejdź do głównej zawartości

MeetContentKRK zaprasza na #ContentDay

· 2 min aby przeczytać

W czerwcu celebrujemy już ponad rok od powrotu MeetContentKRK! Z tej okazji zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju #ContentDay - całodniowe wydarzenie podczas którego będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach, posłuchać prezentacji, a także powymieniać się opiniami i wrażeniami.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Zapisz się

Pamiętajcie o rejestracji, to pozwoli nam na wybór odpowiedniej sali i zaplanowanie poczęstunku. Link do formularza znajdziecie tutaj.

Call for speakers

Kameralny #ContentDay to świetna okazja, żeby spróbować swoich sił przed publicznością. Jeżeli masz w głowie temat, którym chcesz się podzielić, wypełnij nasz formularz.

Kiedy i gdzie

Data: 08.06.2024
Miejsce: Collegium Paderevianum, al. Mickiewicza 9, Kraków

Dokładne informacje podamy wraz z agendą spotkania.

Słowo o sponsorach

#ContentDay sponsorują Apify oraz Box.

Poznaj MeetContentKRK

MeetContentKRK to odgałęzienie dobrze znanej konferencji soap!. Wspólnie z MeetContentWRO dążymy do stworzenia społeczności profesjonalistów pracujących z treściami produktowymi w obszarach Tech i IT.

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorom zależy, by spotkania były istotne i przybliżały tematy, które są dla Was interesujące. Możecie zgłosić temat, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć prelegentów, którzy będą mogli o nim porozmawiać. Możecie także sami zostać prelegentami na jednym z naszych spotkań.

Osoby zainteresowane mogą dołączyć do MeetContent na Slacku, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami i proponować nowe tematy.

Często zadawane pytania

P: Czy wydarzenie będzie nagrywane lub transmitowane na żywo?
O: Na chwilę obecną nie. Stawiamy na spotkania na miejscu gdzie możesz osobiście poznać inne osoby zainteresowane contentem.

P: Czy można udostępnić prezentacje prelegentów?
O: To zależy od prelegenta. Podczas wydarzenia można jednak zadawać pytania i robić zdjęcia, można też zapytać o udostępnienie slajdów.

P: Zarejestrowałem/am się, ale nie mogę wziąć udziału. Co powinienem/nnam zrobić?
O: Jeśli wiesz, że nie dasz rady przyjść, daj nam znać. Możesz to zrobić pisząc na adres contact@meetcontent.org lub wysyłając wiadomość na Slacku.

P: Spóźniłem/am się na wydarzenie i nie mogę wejść. Jak powiadomić organizatorów? O: Możesz napisać do nas na Slacku. Podczas każdego wydarzenia, przez pierwsze 30 minut od rozpoczęcia na bieżąco sprawdzamy wiadomości na naszym kanale .