Przejdź do głównej zawartości

#ContentDay: Zapisy na warsztaty

· 2 min aby przeczytać

#ContentDay już coraz bliżej, a to oznacza tylko jedno - otwieramy zapisy na warsztaty! Przygotowaliśmy dla was dwie opcje do wyboru:

  • Design (thinking) a doc site: Paweł Kowaluk pokaże wam jak wykorzystać podejście Design Thinking w tworzeniu dokumentacji.
  • Designing and writing: Wraz z Pawłem Chłodnickim stworzycie design do aplikacji mobilnej.

Więcej informacji o warsztatach znajdziecie tutaj.

Zapisz się

Aby zapisać się na warsztaty, wypełnijcie formularz. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona :)

Kiedy i gdzie

Data: 08.06.2024
Miejsce: Collegium Paderevianum, al. Mickiewicza 9, Kraków

Dokładne informacje podamy wraz z agendą spotkania.

Słowo o sponsorach

#ContentDay sponsorują Apify oraz Box.

Poznaj MeetContentKRK

MeetContentKRK to odgałęzienie dobrze znanej konferencji soap!. Wspólnie z MeetContentWRO dążymy do stworzenia społeczności profesjonalistów pracujących z treściami produktowymi w obszarach Tech i IT.

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorom zależy, by spotkania były istotne i przybliżały tematy, które są dla Was interesujące. Możecie zgłosić temat, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć prelegentów, którzy będą mogli o nim porozmawiać. Możecie także sami zostać prelegentami na jednym z naszych spotkań.

Osoby zainteresowane mogą dołączyć do MeetContent na Slacku, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami i proponować nowe tematy.

Często zadawane pytania

P: Czy wydarzenie będzie nagrywane lub transmitowane na żywo?
O: Na chwilę obecną nie. Stawiamy na spotkania na miejscu gdzie możesz osobiście poznać inne osoby zainteresowane contentem.

P: Czy można udostępnić prezentacje prelegentów?
O: To zależy od prelegenta. Podczas wydarzenia można jednak zadawać pytania i robić zdjęcia, można też zapytać o udostępnienie slajdów.

P: Zarejestrowałem/am się, ale nie mogę wziąć udziału. Co powinienem/nnam zrobić?
O: Jeśli wiesz, że nie dasz rady przyjść, daj nam znać. Możesz to zrobić pisząc na adres contact@meetcontent.org lub wysyłając wiadomość na Slacku.

P: Spóźniłem/am się na wydarzenie i nie mogę wejść. Jak powiadomić organizatorów? O: Możesz napisać do nas na Slacku. Podczas każdego wydarzenia, przez pierwsze 30 minut od rozpoczęcia na bieżąco sprawdzamy wiadomości na naszym kanale .