Przejdź do głównej zawartości

Oferta pracy: Specjalista ds. dokumentacji Technicznej / Technical Writer (Promotech) - Białystok

· 2 min aby przeczytać

Firma PROMOTECH poszukuje technical writera z doświadczeniem w pisaniu instrukcji obsługi maszyn. Może to właśnie Ty? Szczegóły poniżej.

Firma PROMOTECH od wielu lat rozwija i wdraża zaawansowane technologie, by wyprzedzać i w pełni zaspokajać potrzeby i oczekiwania klientów.  Na specjalne zamówienia projektowane są i wytwarzane unikalne maszyny i kompletne linie spawalnicze. Dział Badań i Rozwoju firmy jest zaangażowany nie tylko w projektowanie nowych urządzeń, lecz także prowadzi prace nad ciągłym udoskonalaniem istniejących produktów.

We współczesnym świecie nieustanne podnoszenie kwalifikacji, doskonalenie umiejętności oraz poszerzanie wiedzy stało się już standardem. PROMOTECH kładzie szczególny nacisk na rozwój osobowy i zawodowy pracowników, stwarzając im nie tylko warunki do wszechstronnej edukacji, ale również kreując możliwości dalszego awansu. Duża grupa pracowników ukończyła wyższe studia inżynierskie pracując jednocześnie w firmie PROMOTECH.

Aplikacje wraz z aktualnym CV prosimy przesyłać drogą mailową na adres praca@promotech.pl lub korzystając z formularza w ogłoszeniu na stronie firmy.

Specjalista ds. dokumentacji Technicznej / Technical Writer

Opis stanowiska

  • Tworzenie instrukcji obsługi do maszyn po polsku i angielsku
  • Aktualizowanie i edycja istniejących instrukcji w kilku językach
  • Tworzenie rysunków w Solidworks Composer
  • Tłumaczenie tekstów technicznych
  • Współpraca z konstruktorami, kierownikami projektów i działem marketingu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w piśmie
  • Umiejętność przedstawiania skomplikowanych zagadnień w prosty i zrozumiały dla odbiorcy sposób
  • Dbałość o szczegóły, jakość i kompletność przygotowywanych treści
  • Umiejętność wyszukiwania, analizowania i weryfikowania informacji
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość programów graficznych i CAD
  • Mile widziana znajomość programów do wspomagania tłumaczeń (memoQ, Trados)

Oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Miesięczny dodatek za niepalenie
  • Atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Dofinansowanie studiów II stopnia
  • Zakładowa biblioteka

Chętnym życzymy powodzenia!