Zapraszamy na UA Europe 2017

Miło nam poinformować, że rozpoczęła się rejestracja na konferencję UA Europe 2017, której jesteśmy patronem medialnym. Jest to dobra okazja, żeby przekazać Wam najważniejsze informacje związane z tym wydarzeniem.

UA Europe to coroczna konferencja dla osób związanych z szeroko rozumianą komunikacją techniczną. Organizatorzy stawiają szczególny nacisk na tematykę związaną z technicznym wsparciem użytkownika oferując uczestnikom aktualne dane na temat nowinek w trendach na rynku, nowości w rozwoju technologii oraz najlepsze praktyki pomocne we wsparciu użytkownika.

Termin i miejsce

Konferencja UA Europe 2017 odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2017 roku w Harrogate w Wielkiej Brytanii. Więcej informacji na temat miejsca wydarzenia znajdziecie tutaj.

Rejestracja i cena

Na konferencję można zarejestrować się na stronie organizatora wypełniając formularz.

Opłaty za uczestnictwo przedstawione są w poniższej tabeli (ceny nie zawierają VAT).

*Zniżki dotyczą osób, które:

 • uczestniczyły w zeszłym roku w UA Europe lub w innych konferencjach związanych z komunikacją techniczną,
 • są związane ze startupami lub są wolnymi strzelcami (50% zniżki),
 • przybywają w większej grupie (co najmniej trzy osoby).

Szczegółowe informacje na temat wszystkich upustów znajdziecie tutaj.

Co zawiera cena?

 • Wstęp na wszystkie sesje,
 • Kopie wszystkich prezentacji (w formacie elektronicznym, dostarczone przed konferencją),
 • Trzydaniowy obiad podczas obydwu dni konferencji,
 • Otwarty bufet dostępny przez cały czas trwania konferencji,
 • Udział we wszystkich imprezach towarzyszących.

Czego cena nie zawiera?

 • Śniadań i kolacji,
 • Zakwaterowania (istnieje możliwość rezerwacji standardowego pokoju hotelowego ze śniadaniem w cenie £115.00 za noc). Więcej informacji o zakwaterowaniu znajdziecie pod tym linkiem,
 • Warsztatów z MadCap Flare i DITA.

Warsztaty z MadCap Flare oraz DITA

W dniu poprzedzającym konferencję (07.06.2017) w godzinach 14 – 17 organizowane są warsztaty, na których możecie poszerzyć swoją wiedzę w jednym z dwóch obszarów:

lub

Przewidziany czas na każde warsztaty to trzy godziny, w ciągu których będzie chwila przerwy na przekąski.

Cena warsztatów (nie wchodzi w koszt wejściówki na konferencję):

 • dla osób nie uczestniczących w konferencji – £175.00 + VAT (€210.00 + VAT),
 • dla osób biorących udział w konferencji – £149.00 + VAT (€175.00 + VAT).

Formularz dla osób zgłaszających się wyłącznie na warsztaty znajduje się pod tym linkiem (na dole strony), natomiast osoby zainteresowane także konferencją zaznaczają opcję warsztatów w formularzu rejestracji dostępnym tutaj.

Prezentacje

W trakcie dwóch dni konferencji będziecie mieli możliwość wyboru spośród 21 wystąpień. Pełną listę prelegentów oraz tytuły ich prezentacji znajdziecie w agendzie. Dla nas szczególnym punktem imprezy jest udział jednego z członków załogi techwriter.pl jako prelegenta.

Paweł Kowaluk pokaże Wam co zrobić by klient szukał informacji równie chętnie w Online Help jak w feedzie Facebooka. Pawle, trzymamy kciuki ;-).
Dodatkowo zwracamy Waszą uwagę na kilka wykładów związanych z tematyką Technical Writingu. Beth Aitman opowie o doświadczeniach jedynego Tech Writera w dynamicznie rozwijającym się startupie pokazując jednocześnie jak nie zwariować w natłoku spraw do zrobienia. Natomiast Thomas Bro-Rasmussen zwróci uwagę uczestników na zawiłości związane ze zmianami w ewolucji językowej oraz na to, czy owe zmiany idą w dobrym kierunku, a także podda pod debatę potrzebę minimalizmu w słowie pisanym.

Oczywiście to tylko wybrane przykłady spośród wielu prezentacji, które nas zaciekawiły. Jeśli i w Was wzbudziły zainteresowanie to zerknijcie na agendę, a potem zarezerwujcie miejsce wśród słuchaczy ;-).

Więcej informacji

A jeśli nadal potrzebne Wam są słowa zachęty to zerknijcie na naszą relację z UA Europe 2016. Naszym zdaniem wydarzenie jest warte tego, by wziąć w nim udział.