Zapraszamy na Lviv IT Arena

Już za niecałe 2 tygodnie we Lwowie odbędzie się konferencja, która zgromadzi ponad 2500 specjalistów IT z całej Europy. Warto rozważyć udział, jeśli jeszcze nie macie planów na weekend pomiędzy 30 września a 2 października.

W 2015 roku konferencja dostała tytuł najlepszego wydarzenia IT na Ukrainie. W tym roku odbędzie się na stadionie Arena Lwów. Swoje wystąpienia zapowiedzieli prelegenci m.in. z firm takich jak Uber, Twitter, Microsoft, Deloitte, Spotify czy Philips. Tegoroczna Lviv IT Arena to już trzecia edycja, która rozszerza swoje granice daleko poza Ukrainę. Wśród uczestników ponad 40% to cudzoziemcy, a prelegenci reprezentują większość zachodnich rynków i przedsiębiorstw. Konferencja odbywa się w języku angielskim i została podzielona na trzy głowne obszary: Product, Business i Technology.

Więcej informacji na temat biletów, prelegentów oraz dokładny harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie internetowej konferencji.

Z przyjemnością informujemy, że Techwriter.pl jest patronem medialnym konferencji, a nasi czytelnicy mogą nabyć bilety o 10% taniej używając kodu promocyjnego Arena4TW.

Można również dołączyć do wydarzenia na FB, oraz śledzić je na Twitterze i Instagramie.

Nie liczymy na wiele tematów związanych z komunikacją techniczną, ale uważamy, że warto rozważyć udział w tym wydarzeniu i zapoznać się z ciekawymi ludźmi i projektami zza naszej wschodniej granicy. A przy okazji połączyć przyjemne zwiedzanie z pożytecznym networkingiem oraz przyszłość z przeszłością.