Studia podyplomowe w Warszawie ruszają w październiku!

Zainteresowanie jest spore, wśród wykładowców praktycy rozpoznawalni w branży, organizatorom udało się uzyskać wsparcie firm dostarczających popularne narzędzia. Trzymamy kciuki!

Nie jest to pierwsze podejście do tematu, o studiach w Warszawie pisaliśmy już kilkukrotnie, ostatnio we wrześniu. Tym razem jednak wydaje się, że studia rzeczywiście wystartują – z informacji jakie uzyskaliśmy na uczelni wynika, że na liście chętnych jest już kilkanaście osób (!). Akademia Finansów i Biznesu Vistula bardzo mocno liczy na to że już w październiku pierwsze tego typu studia w Polsce będzie można uważać za otwarte.

Oficjalną stronę kierunku znajdziecie tutaj.

Wśród wykładowców znane nam (i Wam pewnie też) nazwiska: Tomasz Prus, Daniel Barrio Fierro, Marta Bartnicka. Są to osoby z wieloletnim, praktycznym stażem w komunikacji technicznej. Co ważne, w swoich firmach często odpowiadają za rekrutację nowych osób i jako liderzy swoich zespołów najlepiej wiedzą jakie są potrzeby rynku i jakich umiejętności potrzebują pracodawcy. A ofert pracy wciąż jest więcej niż wykwalifikowanych chętnych.

Na liście technologicznych i merytorycznych partnerów kierunku znajdziecie m.in.:

MadCap W ramach swojego programu wspierania uczelni MadCap Scholar udostępnia wiodące na rynku oprogramowanie MadCap Flare dla wszystkich uczestników.
Atlassian Udostępnia oprogramowanie Confluence oraz JIRA przy okazji wraz z Vistulą budując Atlassian Classroom Community.
Syncro Soft Producent oXygen XML Editor daje słuchaczom studiów możliwość wykorzystania swojego narzędzia w ramach licencji Academic Classroom.
ITCQF W ramach studiów odbywają się zajęcia przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego ITCQF. Sam egzamin jest dodatkowo płatny.
Techwriter.pl Jak zwykle będziemy trzymać rękę na pulsie, starać się pomagać i doradzać prowadzącym oraz studentom a Was informować o postępach 🙂

Studia kosztują 5500 zł za dwa semestry (170 godzin), jeśli jesteście zainteresowani udziałem warto poszukać możliwości dofinansowania w swojej firmie lub zewnętrznych organizacjach!