Rusza Poland MadCap Flare User Group

Firma 3di Polska przy współpracy z MadCap Software uruchamia w Polsce oficjalną grupę dla użytkowników narzędzia MadCap Flare. Techwriter.pl ma przyjemność wspierać tę inicjatywę jako patron medialny.

W jakim celu powstała grupa?

Grupa powstała po to, aby użykownicy oprogramowania MadCap Flare w Polsce mieli miejsce, w którym mogą dzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami oraz rozwiązywać wspólnie problemy z jakimi spotykają się na co dzień. Z założenia ma być to miejsce, w którym każdy czuje się swobodnie, bez względu na to czy jest zaawansowanym użytkownikiem Flare’a czy dopiero zaczyna swoją przygodę z tym narzędziem.
Grupa ma na celu stać się dodatkowym źródłem wiedzy i inspiracji obok szkoleń i wsparcia technicznego dostarczanych przez firmę MadCap.

Dla kogo jest ta grupa?

Grupa skierowana jest do osób, które pracują na co dzień z Flarem albo słyszały o tym narzędziu i chciałyby dowiedzieć się więcej na jego temat.

Dlaczego warto dołączyć?

Spotkania grupy pozwolą Ci:

  • poznać dobre praktyki związane z używaniem MadCap Flare’a
  • zdobyć wiedzę na temat tego w jaki sposób inni użytkownicy korzystają z tego narzędzia
  • zobaczyć jak inni radzą sobie z podobnymi problemami

Uczestnictwo w spotkaniach grupy to także doskonała okazja, aby poznać nowych ludzi z branży tech comm i wspólnie z nimi budować społeczność użytkowników Flare’a w Polsce.

Jaką formę będą miały spotkania?

O tym jak będą wyglądać poszczególne spotkania, będą decydować sami uczestnicy. W zależności od poruszanych zagadnień, spotkanie może przyjąć formę prezentacji, panelu dyskusyjnego lub warsztatu. Organizatorom zależy, aby członkowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniach. Elastyczna forma spotkań ma na celu zapewnienie, że każdy z uczestników będzie miał szansę w równym stopniu wpływać na to w jakim kierunku rozwinie się grupa.

Na jakich warunkach można dołączyć?

Jest to otwarta grupa, do której można dołączyć całkowicie za darmo. W celu dołączenia, wystarczy skontaktować się z organizatorem mailowo lub poprosić o dodanie do grupy na Facebooku.

Gdzie i kiedy odbędzie się pierwsze spotkanie?

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 13 czerwca 2017 (wtorek) o godzinie 18:00 w pubie TEA Time przy ul. Dietla 1 w Krakowie.

Gdzie można uzyskać więcej informacji?

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co dzieje się w Poland MadCap Flare User Group, możecie dołączyć do grupy Poland MadCap Flare User Group na Facebooku lub do profilu grupy na MeetUp. Wszelkie pytania możecie kierować na adres email plfug@3di.com.pl.
Dodatkowo, podczas tegorocznej edycji konferencji soap! (która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Krakowie) będziecie mieli możliwość spotkać organizatorów grupy. Znajdziecie ich obok rollupu Poland MadCap Flare User Group w strefie wystawców.