Pierwsze spotkanie Poland MadCap Flare User Group

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że w Polsce powstała oficjalna grupa użytkowników programu MadCap Flare. We wtorek 13 czerwca, w krakowskim T.E.A. Time BrewPub, odbyło się pierwsze, organizacyjne spotkanie grupy.

Mogliśmy na nim wysłuchać relacji z konferencji MadWorld 2017 (która, naturalnie, była kopalnią wiedzy na temat Flare’a), przejrzeć grupy użytkowników istniejące na całym świecie, przedyskutować sposób, w jaki działać będzie grupa w Polsce, napić się lokalnie warzonego piwa, a nawet chwycić kawałek pizzy zapewnionej przez organizatorów.

Całość rozpoczął nasz redakcyjny kolega, Michał Skowron (w sieci można nawet znaleźć przygotowane przez niego slajdy). Potem prezentacja przerodziła się w dyskusję – i to właśnie stworzenie luźnej społeczności i miejsca do wymiany doświadczeń jest zasadniczym celem grupy.

Pierwsze spotkanie minęło w przyjemnej, ale kameralnej atmosferze, dlatego organizatorzy zachęcają do rozgłaszania wieści o grupie, której fanpage’a znajdziecie tutaj. Jeżeli korzystasz z Flare’a, chcesz poznać sposoby, w jakie korzystają z niego inni lub po prostu masz ochotę porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej, Techwriter.pl uznaje PLFUG za grupę godną polecenia!