Konferencja Write the Docs już za miesiąc w Pradze!

Jedno z najlepszych wydarzeń z naszej branży w Europie zbliża się dużymi krokami. Przeczytajcie jak można się tam dostać i czego się spodziewać.

Szczypta historii

Tak było rok temu – jako patron medialny byliśmy oczywiście obecni i uraczyliśmy Was szczegółową relacją :). Zainteresowanych genezą konferencji zachęcamy do lektury wprowadzającej do tematu. Co jeszcze można dodać – też tam byliśmy, piwo piliśmy, nawet syr zjedliśmy – zdecydowanie polecamy to miejsce, tych ludzi i ten klimat!

Co w tym roku?

Oczywiście informacji najlepiej zasięgnąć u źródła, w telegraficznym skrócie – w sobotę czeka Was zwiedzanie Pragi łódką i nawiązywanie znajomości, w niedzielę Writing Day i wspólne rozwiązywanie problemów oraz nawiązywanie przyjaźni, w poniedziałek właściwa konferencja i zacieśnianie więzów podczas wieczornego party, we wtorek drugi dzień konferencji oraz tzw. unconference, wymiana adresów, wzruszające pożegnania i obietnice częstej korespondencji. Generalnie formuła niemal identyczna do tej sprzed roku.

Kogo można spotkać?

Grono mówców wygląda przesympatycznie, sami spójrzcie w te szczere, uśmiechnięte twarze:

Dokładny opis prelekcji i prelegentów znajdziecie tutaj. My już wybraliśmy swoich faworytów, a Wy? Podzielcie się w komentarzach, podpowiedzcie nam i innym. Poza prezenterami oczywiście dziesiątki uczestników z całego świata. Rok temu nawiązaliśmy kontakty z techwriterami m.in. z Finlandii, Australii, Czech, Węgier, USA, a nawet Polski!

Ile to kosztuje?

Pod względem współczynnika cena/jakość ta konferencja nie ma konkurencji. Jeśli nie chcecie prosić managera – wystarczy 150 Euro. Studenci i bezrobotni płacą połowę stawki. Jeśli to firma finansuje Wam pobyt to z budżetu znika 250 Euro, plus wydatki na hotel i dojazd (polecamy nocny autobus :)). Dodatkowa przejażdzka (przepłynka?) łodzią kosztuje dychę – można zabrać rodzinę i znajomych. Wszystkie opcje z dokładnym opisem oraz możliwością zakupu dostępne tutaj.

Uczciwie ostrzegamy, ta konferencja uzależnia!