Konferencja reQuest – call for papers

Pokaż, na co Cię stać, poszerz swoje horyzonty i dołącz do reQuest – największej polskiej konferencji analitycznej. Konferencja odbędzie się 26 i 27 września 2019 we Wrocławiu, ale już teraz można zgłosić swoją prezentację.

ReQuest to wydarzenie przeznaczone dla osób zaangażowanych w obszar analizy biznesowej oraz systemowej w środowisku IT, projektantów UX, inżynierów wymagań oraz wszystkich tych, którzy interesują się projektowaniem rozwiązań biznesowych.

Celem organizatorów jest zbudowanie społeczności skupionej wokół tematyki analizy, wymagań i potrzeb biznesowych, społeczności, która będzie aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowego wymiaru analizy – dziedziny innowacyjnej i interdyscyplinarnej, skutecznie przekuwającej potrzeby biznesowe na nowatorskie rozwiązania. Entuzjaści zwinnych metod wytwarzania oprogramowania znajdą również tu coś dla siebie.

W tym roku konferencja ReQuest odbędzie się już po raz trzeci, a techwriter.pl pierwszy raz jest jej oficjalnym partnerem. W końcu my, technical writerzy, też jesteśmy często osobami, które na co dzień zajmują się realizacją projektów informatycznych.

ReQuest ma być konferencją od praktyków, dla praktyków. Wszyscy oni mogą wziąć udział właśnie w Twojej prelekcji! Formularz do zapisów znajduje się pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1ese3oapn_MN4Bvcq8b0dEnoVl-RdnlGLTiW2rs4vS6Y

Powodzenia!