Dołącz do grupy i twórz dokumentację na FB!

Grudzień to czas prezentów, także dla Technical Writerów. Oczywiście tylko tych grzecznych. Tylko co jeszcze moglibyśmy Wam dać? Publikujemy już przecież wywiady, opisy konferencji, genialne artykuły i oferty pracy… Myśleliśmy, myśleliśmy i oto jest – grupa „Tworzenie dokumentacji” na fejsbuku!

Wygląda na to, że ciągle nas przybywa. Przybywa też ofert pracy, co oznacza, że niedługo dołączą kolejne osoby. A skoro jest nas coraz więcej, to fajnie byłoby mieć możliwość szybkiej wymiany informacji, zadania pytania, nauki od innych, czy po prostu dyskusji. W tej chwili brak takiego miejsca – dlatego postanowiliśmy je stworzyć. Nasze najnowsze dziecko nazwaliśmy Tworzenie dokumentacji. Do grupy dołączyło już co najmniej 10% polskiej sceny techwritingowej, czyli 25 osób ;). Czekamy na pozostałych 225! A może jest nas więcej?

Jest to również forma ułatwienia zadania pracodawcom, kandydatom oraz nam samym – nie chcemy żeby Techwriter.pl stał się stroną z ogłoszeniami o pracę. A na to troszkę się ostatnio zanosi :). Dlatego regulamin grupy zezwala na zamieszczanie tam ofert pracy, ale tylko takich, które zawierają widełki płacowe. Mamy nadzieję, że zaoszczędzi to trochę czasu i nerwów wszystkim czytelnikom.

Dołączajcie śmiało, przeczytajcie opis i krótki regulamin i napiszcie chociaż „Cześć, jestem z <nazwa Waszej miejscowości>!” :). Niczym nie ryzykujecie (z grupy zawsze można się wypisać), a jest szansa, że razem znów uda nam się zrobić coś pożytecznego i zabawnego :).

Serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/groups/342747819400007/

P.S. Nie zapomnijcie też o naszym profilu! 🙂