7 urodziny techwriter.pl

Dziś 7 urodziny techwriter.pl! Kiedy to zleciało?!

Z tej okazji postanowiliśmy podsumować minione lata. Troszkę po to, by się pochwalić i zmotywować, ale przede wszystkim, by docenić dotychczasową pracę ludzi, którzy zaangażowali się w nasz projekt. I, co najważniejsze, podziękować Wam za to, że czytacie, komentujecie i jesteście z nami przez te wszystkie lata.

techwriter.pl w liczbach

  • Liczba opublikowanych postów – 486
  • Liczba czytelników – ponad 340 000
  • Liczba obserwatorów na Facebooku – 574
  • Liczba uczestników utworzonej przez nas facebookowej grupy Tworzenie Dokumentacji – 473
  • Liczba obserwatorów na LinkedIn – 274
  • Liczba obserwatorów na Twitterze – 264

Poza tymi wyliczeniami, za nasze największe sukcesy uważamy coroczne już badanie płac w komunikacji technicznej, regularnie publikowane oferty pracy, czy informacje o dostępnych dla Was szkoleniach. Z roku na rok przybywa chętnych do wzięcia udziału w ankiecie, co pozwala nam przygotować solidniejsze dane dotyczące sytuacji w branży w Polsce. W naszej (czyli również Waszej!) sieci kontaktów mamy też coraz więcej firm zatrudniających technical writerów i inwestujących w ich rozwój. Wszystko to daje nam nadzieję, że raz na jakiś czas pomagamy komuś poprawić nieco swoją sytuację zawodową. A ta nadzieja daje nam energię do kontynuowania projektu!

Przez te lata przeprowadziliśmy i opublikowaliśmy z Wami 19 wywiadów – może jest wśród Was chętna/y, na dwudziestą, jubileuszową rozmowę? 🙂

Z przyjemnością bierzemy też czynny udział w promowaniu krajowych i zagranicznych wydarzeń branżowych, niektóre z nich z dumą objęliśmy patronatem medialnym, ich loga znajdziecie po prawej stronie.

Raz jeszcze dziękujemy za Wasz wkład w rozwój techwriter.pl. Życzymy sobie kolejnych lat z ciekawymi pomysłami na teksty oraz by komunikacja techniczna rosła w siłę.

Pozdrawiamy urodzinowo,

Zespół techwriter.pl