Write the Docs Prague 2021 – ruszyła sprzedaż biletów

Po raz kolejny, z ogromną radością, zapraszamy Was na konferencję Write the Docs Prague. Podobnie jak rok temu, wydarzenie to odbędzie się w pełni online. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje.

Jak dobrze wiecie, od kilku lat jesteśmy patronem medialnym konferencji, nie mogło nas więc zabraknąć podczas zeszłorocznej edycji. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją. Osoby, które jeszcze nie znają historii wydarzenia odsyłamy do tekstu wprowadzającego ;-). Od siebie możemy dodać, że udział w konferencji Write the Docs jest wart uwagi gdyż poza solidną porcją wiedzy, w pakiecie otrzymujecie świetną atmosferę oraz spotkanie z rewelacyjnymi ludźmi z branży. Tak, online też dają radę ;)-.

Najważniejsze informacje

Tegoroczna edycja Write the Docs Prague odbędzie się w dniach 3-5 października 2021 roku. Podobnie jak w zeszłym roku, przyjęto formułę online.

Tradycyjnie już, w pierwszym dniu konferencji, to jest 3 października, odbędzie się Writing Day czyli zespołowe pisanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z konkretnym zadaniem. Ćwiczenia z umiejętności pisarskich będą doskonałym wstępem do prelekcji i wykładów, które będą miały miejsce 4 i 5 października. Organizatorom zależy, by forma Write the Docs Prague przypominała jak najbardziej wydarzenie z realu, dlatego przygotujcie się nie tylko na spory zastrzyk wiedzy teoretycznej i praktycznej. W planach jest bowiem spotkanie towarzyskie, podczas którego, uczestnicy będą mogli lepiej się poznać grając w gry i słuchając muzyki. Pamiętajcie o przyniesieniu do komputera ulubionych napoi i przekąsek ;-). 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie konferencji.

Skrótowy program wydarzenia wygląda następująco:

 • Niedziela (3 października) – Writing Day oraz powitanie uczestników na platformie online.
 • Poniedziałek (4 października) – pierwszy dzień konferencji – oficjalne otwarcie, pierwsze prelekcje, Unconference oraz wieczorna impreza zapoznawcza ;-).
 • Wtorek (5 października) – drugi dzień konferencji – dalsze prelekcje, Unconference, Job Fair, zakończenie konferencji.

Dokładny opis prelekcji i prelegentów jeszcze nie jest znany, gdyż obecnie trwa nabór osób chętnych by wystąpić podczas konferencji. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w wydarzeniu w roli prelegenta – informacje znajdziecie tutaj. Macie czas do 30 czerwca.

Pełny program Write the Docs Prague dostępny jest pod tym linkiem.

Rodzaje i ceny biletów

Osoby zainteresowane kupnem biletów odsyłamy tutaj, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące poniższych rodzajów biletów:

 • Bilet korporacyjny – gdy pracodawca płaci za bilet pracownika – €150.
 • Bilet indywidualny – dla osób uczestniczących w konferencji na własny koszt, pracujących w wolontariacie, rządzie lub dla firm posiadających mniej niż 10 pracowników – €100.
 • Bilet dla studentów lub osób nieposiadających zatrudnienia – €25.

Co gwarantuje cena biletu?

Cena biletu zawiera:

 • Przekaz na żywo wszystkich prelekcji.
 • Możliwość zadania pytań prowadzącym po prelekcji (istnieje możliwość, że ta opcja nie będzie dostępna).
 • Dostęp do czatu, na którym będzie możliwość prowadzenia dyskusji z uczestnikami, prelegentami oraz sponsorami.
 • Dostęp do platformy podczas Writing Day.
 • Dostęp do wirtualnych targów pracy.

Naszym zdaniem cena biletów jest adekwatna do jakości tego za co płacimy. Z czystym sumieniem zachęcamy Was do udziału w Write the Docs Prague 2021.