Przejdź do głównej zawartości

Zapraszamy na techwriterski fusion meetup

· 3 min aby przeczytać

Ekipa Technical Writerska z Hitachi Energy Kraków i przyjaciele zapraszają 12 września 17.00-19.30 do siedziby firmy ul. Pawia 7 na techwriterski fusion meetup w języku polskim.

Temat spotkania: Sekrety Technical Writerów Hitachi Energy oraz ciekawostki o japońskim stylu życia i pracy. O wytrwałości, budowaniu harmonii i radzeniu sobie z przeciwnościami oczami sensejów karate.

Część 1 - Technical writing

Godzina: 17.00-18.00

Nasze prezentacje to doskonała okazja aby poznać nie tylko najlepsze praktyki w tworzeniu dokumentacji, ale także dowiedzieć się jak skutecznie pozyskiwać niezbędne informacje od zespołu i interesariuszy projektu.

Część 2 - Kultura japońska

Godzina: ok 18.15-19.15

  • Podróż przez kulturę Japonii z pasjonatką i lektorką języka japońskiego, a na co dzień QA-ką w Hitachi Energy – Patrycją Pyrek. Ta prezentacja to efekt kilku podróży i miesięcy spędzonych w sercu Japonii. Przygotujcie się na opowieści pełne ciekawostek i inspiracji prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni.
  • Pasja, wytrwałość, mistrzostwo: Panel dyskusyjny o świecie karate i wystawa zdjęć z cyklu Walka z Cieniem.

Maja Wójcik i Jakub Piasecki to dwójka utalentowanych sensejów karate z Małopolskiego Klubu Sportowego KOYAMA, którzy poprzez lata treningu, zdobywania doświadczenia i szkolenia swoich uczniów osiągnęli stopień mistrzowski. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, że w dobie coraz bardziej siedzącego trybu pracy, karate stanowi doskonały sposób na utrzymanie aktywnego trybu życia. Karate to nie tylko ćwiczenia fizyczne, lecz także trening umysłu. Karate wymaga skupienia, dyscypliny i cierpliwości, co może przekładać się na lepszą zdolność koncentracji w życiu codziennym oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego Maja i Jakub przybliżą Wam fascynujący świat karate oraz pokażą jak pozytywnie może ono wpłynąć na Wasze życie.

Ważne: Liczba miejsc ograniczona, zapisy przez wiadomość do Piotr Sroka

Oprócz prelegentów, na wydarzeniu złapać na słowo można:

  • Mateusz (Matt) Barszcz: "Kreatywne role, takie jak technical writer, training developer, czy learning portfolio owner pozwoliły mi przekształcać złożone tematy w materiały przyjazne dla użytkownika. Po 12 latach udziału w ciekawych projektach i poznawaniu metod dostarczania treści, wracam do technical writingu jako członek dynamicznie rozwijającego się zespołu w Hitachi Energy."
  • Julia Dąbrowska: "Jako początkująca techwriterka, chętnie porozmawiam o kulisach zmiany zawodu, plusach pracy dla Hitachi Energy, niuansach w języku angielskim i o tym co mistrzowie Zen nazywają "umysłem początkującego".
  • Piotr Sroka: "Chętnie porozmawiam o walorach pracy w Hitachi Energy, o blaskach i cieniach organizowania zespołu writerskiego, o prostym języku, komunikacji biznesowej, ASD-STE100 i Employer Branding."