Przejdź do głównej zawartości

Oferta pracy: Technical Writer (IT Professionals) - Warszawa

· 1 min aby przeczytać
Darek Drezno

Dzień dobry, dziś oferta ze stolicy, ciekawa!

Poniżej szczegóły, a tutaj bezpośredni link do ogłoszenia.

ZADANIA

  • Opracowywanie wszechstronnej dokumentacji technicznej i ustanowienie standardów organizacyjnych
  • Aktualizacja i weryfikacja istniejącej dokumentacji oraz tworzenie nowej we współpracy z innymi działami, utrzymanie architektury informacji spełniających standardy organizacyjne i prawne
  • Koordynacja projektów w różnych wersjach językowych (tłumaczenie, przegląd i aktualizacja)
  • Opracowywanie podręczników użytkownika na podstawie informacji uzyskanych od ekspertów merytorycznych
  • Przełożenie złożonych informacji o produktach na proste i przyjazne dla użytkownika treści
  • Stworzenie i utrzymywanie architektury informacyjnej dla firmowej platformy wiedzy
  • Ścisła współpraca z zespołem szkoleniowym w celu zapewnienia płynnego transferu wiedzy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia w branży jako Technical Writer
  • Znajomość narzędzi XML
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Dobre rozumienie cyklu życia rozwoju systemu (SDLC)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego (poziom C1 CEFR)
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu wytwarzania oprogramowania
  • Mile widziany Certyfikat ITCQF

OFERUJEMY

  • Biuro w dogodnej lokalizacji przy II linii metra
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie Karty sportowej
  • Dofinansowanie karty miejskiej
  • Dodatek lunchowy
  • Premie roczne

Powodzenia!