Przejdź do głównej zawartości

Oferta pracy: Technical Writer (HR Bank) – Warszawa/hybrydowo

· 2 min aby przeczytać
Darek Drezno

Na dobry początek tygodnia mamy dla Was kolejną ofertę pracy, tym razem z Warszawy.

Doradztwo personalne HR Bank sp. z o.o. specjalizujące się w rekrutacji w sektorach IT/Inżynierii/TSL poszukuje dla Klienta - międzynarodowej firmy specjalizującej się z cyberbezpieczeństwie - Kandydatów na poniższe stanowisko.

Aby zaaplikować / dowiedzieć się więcej piszcie na adres rekrutacja[at]hrbank.com.pl

Technical Writer

Miejsce pracy: Warszawa

Model pracy: hybrydowy

Szukamy wykwalifikowanego Technical Writera, który dołączy do działu badań i rozwoju firmy, gdzie będzie rozwijać wielokrotnie nagradzany produkt z obszaru bezpieczeństwa IT.

Obowiązki:

  • praca w zespołach Scrumowych
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji produktowej
  • przegląd i ulepszanie dokumentacji technicznej
  • praca z MadCap Flare
  • ścisła współpraca z  wewnętrznym działem rozwoju
  • oszacowanie nakładu pracy  wymaganego do wykonania czynności dokumentacyjnych.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako Technical Writer.
  • wysokie poczucie jakości i umiejętność pracy nad złożonymi zadaniami w zorganizowany sposób
  • podstawowa wiedza i doświadczenie z HTML i XML, MadCap Flare lub podobnymi narzędziami będą dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i umiejętność pozyskiwania informacji i treści
  • elastyczność, dobra organizacja pracy oraz koordynacja wielu zadań jednocześnie

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dodatkowe 5 dni urlopu
  • pracę zgodną z 4 wartościami firmy: praca zespołowa, ambicja, tworzenie wartości i stała troska
  • kartę sportową
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • budżet szkoleniowy
  • dostęp do platform e-learningowych, takich jak Pluralsight i LinkedIn Learning
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • hybrydowy model pracy
  • zarobki w przedziale 9-14 tysięcy brutto

Powodzenia!