Przejdź do głównej zawartości

Już wkrótce Write2Users Conference w Kopenhadze

· 2 min aby przeczytać

Zaledwie kilka dni dzieli nas od konferencji dotyczącej komunikacji technicznej i lokalizacji: Write2Users Conference 2017. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym organizowanym przez Duńczyków wydarzeniu, zapowiada się bowiem wyśmienicie!

O konferencji po raz pierwszy pisaliśmy już jakiś czas temu, a szczegółów najlepiej szukać na stronie organizatora. Poniżej przedstawiamy za to skrót najważniejszych informacji.

Czym jest Write2Users Conference?

Write2Users Conference już po raz piąty organizowana jest przez duńską firmę Write2Users, zajmującą się komunikacją techniczną, lokalizacją, user experience i szkoleniami branżowymi. Konferencja skierowana jest do autorów technicznych, specjalistów od lokalizacji, menedżerów, tłumaczy i wszystkich zainteresowanych komunikacją techniczną i lokalizacją. Szczególnie przydatna może okazać się dla osób korzystających z programu MadCap Flare.

Kogo można posłuchać?

Wśród prelegentów dominują Skandynawowie, ale nie brakuje również uczestników z innych części Europy i świata. Swój udział w konferencji zapowiedzieli, między innymi: Matthew Ellison (UK), Scott DeLoach (US), Anders Søgaard (University of Copenhagen), David Ruane (ESP), Dominick Kelly (UK), Thomas Bro-Rasmussen (DK), Bosse Engstrand (S) i Mattias Sander (S).

Jak się tam znaleźć?

Bilety na konferencję można nabyć tutaj. Organizatorzy oferują kilka możliwości, w zależności od tego, którą częścią konferencji jesteśmy zainteresowani. Ceny zaczynają się od 3 750 DKK (ok. 2160 zł) (jeżeli interesuje nas tylko ostatni dzień), a kończą na 9 375 DKK (ok. 5 400 zł). Warto pamiętać, że zabierając ze sobą drugą osobę, dostajemy 50% zniżki.

Czy powinienem tam być?

Jeśli zajmujesz się lokalizacją lub komunikacją techniczną, Write2Users Conference z pewnością Cię zainteresuje. Jeśli natomiast na co dzień korzystasz z MadCap Flare - musisz tam być! Na zachętę dorzucamy link do strony kopenhaskiego zoo, gdzie będzie miało miejsce całe wydarzenie.

Techwriter.pl obejmuje konferencję patronatem medialnym, możecie więc liczyć na naszą relację.