ZAPRASZAMY NA WRITE THE DOCS PRAGUE 2021

Tradycyjnie już, zapraszamy Was na konferencję Write the Docs Prague. Podobnie jak w zeszłym roku i tym razem wydarzenie to odbędzie się w pełni online. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje.

Od kilku lat jesteśmy partnerem medialnym Write the Docs, dlatego nie mogło nas zabraknąć podczas zeszłorocznej edycji. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją. Osoby, które jeszcze nie znają historii wydarzenia odsyłamy do tekstu wprowadzającego ;-). Od siebie możemy dodać, że udział w konferencji Write the Docs to nie tylko solidna porcja wiedzy, ale też gwarancja świetnej atmosfery oraz spotkania z rewelacyjnymi ludźmi z branży, nawet w tak trudnych czasach jak obecne.

Najważniejsze informacje

Tegoroczna edycja Write the Docs Prague online odbędzie się w dniach 3-5 października 2021 roku. Jak w zeszłym, tak i w tym roku, organizatorzy zachęcają, by dzień poprzedzający wydarzenie spędzić na zwiedzaniu okolic, w których mieszkacie 😉 W pierwszym dniu konferencji, to jest 3 października, odbędzie się Writing Day czyli zespołowe pisanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z zadaniem. Ćwiczenia z umiejętności pisarskich będą doskonałym wstępem dla prelekcji i wykładów, które będą miały miejsce 4 i 5 października.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie konferencji.

Dokładny opis prelekcji i prelegentów jeszcze nie jest znany. Organizatorzy ogłosili iż nabór osób chętnych by wystąpić podczas konferencji rozpocznie się w maju 2021. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w wydarzeniu w roli prelegenta śledźcie ogłoszenia zamieszczane na stronie konferencji lub kanały w mediach społecznościowych: Facebook, LinkedIn czy Twitter.

Rodzaje i ceny biletów

Szczegóły dotyczące biletów zostaną ogłoszone jeszcze w kwietniu. Jeśli jesteście zainteresowani, śledźcie ogłoszenia zamieszczane na stronie konferencji lub kanały w mediach społecznościowych podanych powyżej.

Co gwarantuje cena biletu?

W poprzedniej edycji cena biletu zawierała:

  • Przekaz na żywo wszystkich prelekcji.
  • Możliwość zadania pytań prowadzącym po prelekcji (istnieje możliwość, że ta opcja nie będzie dostępna).
  • Dostęp do czatu, na którym będzie możliwość prowadzenia dyskusji z uczestnikami, prelegentami oraz sponsorami.
  • Dostęp do platformy podczas Writing Day.
  • Dostęp do wirtualnych targów pracy.

W tym roku będzie zapewne podobnie. W naszej opinii cena jest adekwatna do jakości tego za co płacimy. Z czystym sumieniem zachęcamy Was do udziału w Write the Docs Prague 2021.