Zapraszamy na TestWarez 2021

Serdecznie Was zapraszamy na konferencję TestWarez 2021, którą objęliśmy patronatem. Poniżej najważniejsze informacje.

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią do kalendarza wydarzeń IT wraca konferencja TestWarez, tym razem w formacie online.

Kilka słów o TestWarez

TestWarez to najstarsze wydarzenie testerskie w Polsce. Z tego względu jest już bardzo dobrze znane w branży IT, czego najlepszym dowodem jest międzynarodowa ranga konferencji oraz zgromadzenie wokół siebie sporej grupy specjalistów z całego świata. Obecnie społeczność TestWarez to kilka tysięcy osób. Są wśród nich pasjonaci, osoby z różnym poziomem doświadczenia, z otwartymi umysłami i ciągłą chęcią rozwoju. Dlatego jest to świetny sposób, by nawiązać nowe znajomości, zarówno biznesowe, jak i prywatne.

Tegoroczna, 15 już edycja, odbędzie się online oraz w pełni za darmo. Szczegóły dotyczące dostępu do platformy zostaną podane bliżej terminu wydarzenia.

techwriter.pl jako partner medialny dołącza do TestWarez 2021, żeby wspólnie rozwijać branżę IT. Po wszelkie szczegóły zaglądajcie na: testwarez.pl oraz Facebookowy fanpage czy LinkedIn.

TestWarez 2021 – najważniejsze informacje

Jak już wspomnieliśmy wyżej, konferencja będzie dostępna online, a udział w niej jest bezpłatny. Odbędzie się ona w dniach 13-15 października 2021 roku, a jej motyw przewodni to “Quality for Community”.

13 października (środa) – na ten dzień organizatorzy przewidzieli cykl warsztatów.
14-15 października (czwartek – piątek) – konferencja główna, podczas której przewidziane są liczne prelekcje.

Szczegółowy program wydarzenia nie jest jeszcze znany. Obecnie trwa nabór prelegentów, jeśli więc wśród Was jest ktoś chętny by wystąpić w tej roli – zgłoszenia przyjmowane są pod tym linkiem.

Trzymamy rękę na pulsie i za jakiś czas podamy więcej informacji na temat tego, co oferuje tegoroczny TestWarez. Zachęcamy jednak do śledzenia strony i mediów społecznościowych wydarzenia, by nie ominęły Was najświeższe wiadomości. Namiary podaliśmy wyżej.

Dlaczego warto wziąć udział w TestWarez?

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zajmujących się szeroko rozumianym testowaniem oraz tych, którzy są tą tematyką zainteresowani. A jest to tematyka która nam, techwriterom, powinna być bliska.

Udział w TestWarez 2021 pozwoli uczestnikom odkryć najnowsze trendy Quality Assurance. Jest to też świetny sposób na dołączenie do licznej społeczności testerów. Poznacie nie tylko ekspertów w dziedzinie testowania, ale także osoby będące na różnym poziomie zaawansowania zawodowego. To dobry sposób na poszerzenie wiedzy oraz wymianę doświadczeń.

Dodatkowo, posiadane już umiejętności możecie wykorzystać w praktyce poprzez udział w warsztatach. To najlepszy sposób, by ugruntować wiedzę i nauczyć się czegoś nowego.

Każdą wątpliwość będzie można rozwiązać w czasie rzeczywistym, poprzez zadanie pytania prelegentom w trakcie trwania warsztatu czy prezentacji.

Warto zajrzeć do materiałów z poprzedniej edycji – TestWarez 2019.

Kto z Was się wybiera? A może już dobrze znacie tą konferencję? Zapraszamy do rozmowy w komentarzach.