Zapraszamy na Landing Festival 2018!

Z ogromną przyjemnością już dziś zapraszamy specjalistów IT do Berlina na nadchodzący Landing Festival 2018. Jest to dla nas tym większa radość gdyż objęliśmy to wydarzenie patronatem medialnym 🙂 .

Landing Festival – co to takiego?

Jest to jedno z najciekawszych wydarzeń dla osób chcących rozwijać swą karierę w szeroko rozumianej branży IT. W tym roku przypada jego trzecia edycja. Organizatorzy w trakcie dwóch dni trwania festiwalu zapewniają szereg warsztatów znacznie poszerzających wiedzę uczestników, a także możliwość nawiązania licznych kontaktów ze specjalistami z międzynarodowych firm takich jak: mytaxi, SumUp, ThoughtWorks, Raisin czy SoundCloud.

Kiedy i gdzie?

Landing Festival 2018 odbędzie się w dniach 14-15 marca w Deutche Telekom’s Representative Office, biurowcu położonym w sercu Berlina. W jego otoczeniu znajdują się miejsca słynne wśród turystów jak na przykład Brama Brandenburska, Katedra Berlińska czy Reichstag. Więcej informacji praktycznych znajdziecie tutaj.

Co nas czeka?

Otrzymujemy standardowy zestaw atrakcji charakterystycznych dla tego typu wydarzenia. Będą oczywiście prelekcje i warsztaty, sesje eksperckie, a całość zwieńczą targi pracy. Nie zabraknie także hackatonu, zaś jako dodatkowa atrakcja wymieniany jest rejs łodzią. Impreza będzie miała także polski akcent – jedną z prezenterek jest Agnieszka Naplocha z firmy Adobe.

Ile to kosztuje?

Obecnie dostępne są dwa rodzaje biletów – Premium Pass oraz Acces Pass (ceny w tabeli poniżej).

Wybierając Premium Pass macie dostęp do wszystkiego, co zapewnia organizator (prelekcje, warsztaty, targi pracy, sesje eksperckie, rejs łodzią, dodatkowe rozrywki oraz jedzenie i napoje).

Tańszy Access Pass zapewnia wstęp jedynie na prelekcje, targi pracy i towarzyszące im atrakcje oraz jedzenie i napoje.

Dojazd oraz zakwaterowanie w Berlinie musicie zorganizować we własnym zakresie.

Zdecydowanych zapraszamy na stronę rejestracji.

Top Talent Grant

Top Talent Grant to ciekawa inicjatywa towarzysząca festiwalowi, mająca na celu wspieranie najlepszych technicznych talentów. Wybranej grupie specjalistów organizatorzy pokryją koszta przelotu, ułatwiając tym samym uczestnictwo w festiwalu oraz umożliwią wzięcie udziału w ekskluzywnych dniach otwartych Company Open Days. Lista lokacji, z których loty mogą zostać sfinansowane zawiera dwa miasta w Polsce – Kraków i Warszawę. Szczegóły dotyczące TTG znajdziecie tutaj. Gdybyście chcieli spróbować ruszyć na podbój berlińskiego rynku pracy, albo macie znajomych, których mogłoby to zaciekawić – podajemy link, pod którym można się zarejestrować.

A jak było rok temu?

Chcecie się dowiedzieć jak pracowali oraz bawili się uczestnicy zeszłorocznej edycji Landing Festival? Wszelkie detale znajdziecie tutaj – zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu relacjonującego wydarzenie.

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Landing Festival.