Write the Docs Prague już wkrótce

Write the Docs Prague już tuż tuż! Zapominalskim przypominamy, że zostało niewiele ponad dwa tygodnie do jednego z najciekawszych branżowych wydarzeń w Europie. Niezdecydowanych zapraszamy na relację z poprzedniej edycji ;-).

W tym roku rewolucji nie będzie, organizatorzy postanowili zachować sprawdzoną formułę. Podobnie jak rok temu, będzie sporo czasu na zapoznanie się z uczestnikami oraz nawiązanie z nimi bliższych relacji, a także poszerzanie wiedzy i umiejętności biznesowych podczas prelekcji i warsztatów.

Czy to konferencja rzeczywiście dla mnie?

Jeśli interesujesz się tworzeniem i dostarczaniem dokumentacji, a tym bardziej jeśli zajmujesz się tym zawodowo – to jak najbardziej. Write the Docs to konferencja dla wszystkich, którzy biorą udział w procesie dokumentacji: od programistów, poprzez technical writerów, a na supporcie kończąc.

Jakość do ceny?

Za €150 (kwota podstawowa) mamy zapewnione dwa dni prelekcji wraz z wyżywieniem. Organizatorzy dbają o to by uczestnicy byli pełni sił, więc przewidziano przerwy na kawę i przekąski. Konferencji towarzyszą liczne rozrywki, będzie afterparty, sobotni rejs statkiem (dodatkowo płatny €10), czy niedzielne zajęcia z pisaniem w tle w trakcie Writing Day.

No i jeszcze coś, co jest według nas bardzo ważne, a mianowicie lokalizacja konferencji. Praga to piękne miasto pełne atrakcji, położone w centrum Europy, do którego łatwo dotrzeć samolotem, pociągiem czy samochodem. Organizator zadbał o to, by konferencja odbywała się blisko centrum oraz dworca autobusowego.

Przekonani? Dajcie znać, jak było 😉