Write the Docs Prague już tuż tuż

Do tegorocznej edycji konferencji Write the Docs Prague został już niespełna miesiąc. Poniżej garść najważniejszych informacji na jej temat.

Co, gdzie i kiedy?

Konferencja odbędzie się 8 – 11 września w Pradze. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie konferencji. Skrótowy program wydarzenia wygląda następująco:

  • Sobota (8 września) – zwiedzanie Pragi łodzią i nawiązywanie pierwszych znajomości
  • Niedziela (9 września) – Writing Day czyli wspólne pisanie oraz rozwiązywanie związanych z tym problemów
  • Poniedziałek (10 września) – pierwszy dzień konferencji – oficjalne otwarcie, pierwsze prelekcje, Unconference oraz wieczorna impreza zapoznawcza
  • Wtorek (11 września) – drugi dzień konferencji – dalsze prelekcje, Unconference, Job Fair (targi pracy), zakończenie konferencji.

Szczegółowy program każdego z dni oraz omówienie prelekcji i warsztatów w jakich będziecie mogli wziąć udział są dostępne tutaj. Dajcie znać, które tematy najbardziej Was zaciekawiły 🙂

Bilety

W dniu 15 sierpnia organizator poinformował, że bilety na konferencję zostały WYPRZEDANE! Zatem jeśli planowaliście swój udział, a nie udało Wam się kupić wejściówki, zaplanujcie już sobie czas na przyszły rok. Na otarcie łez zapraszamy na kanał Write The Docs na YouTube, gdzie organizatorzy umieszczają nagrania z konferencji. I oczywiście śledźcie naszą stronę gdyż na pewno przekażemy Wam informacje o kolejnym terminie Write the Docs Prague.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć uczestnikom mnóstwa wrażeń oraz owocnej nauki 😉

A my tymczasem już dziś zapraszamy na naszą relację. Do zobaczenia w Pradze!