Write the Docs Prague 2019 już wkrótce

Po raz kolejny, z ogromną radością, zapraszamy Was na konferencję Wrire the Docs do Pragi. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje związane z wydarzeniem.

Będąc stałym patronem medialnym konferencji, nie mogło nas zabraknąć podczas zeszłorocznej edycji Write the Docs w Pradze. Relację z niej znajdziecie tutaj. Tych z Was, którzy jeszcze nie znają historii wydarzenia odsyłamy do tekstu wprowadzającego ;-). Od siebie możemy dodać, że udział we Write the Docs jest wart uwagi gdyż poza solidną porcją wiedzy, w pakiecie otrzymujecie wizytę w pięknej Pradze, świetną atmosferę oraz spotkanie z rewelacyjnymi ludźmi z branży.

Najważniejsze informacje

Tegoroczna edycja Write the Docs Prague odbędzie się w dniach 15-17 września w Auto Klubie, miejscu dobrze już znanym uczestnikom wcześniejszych edycji. Tradycyjnie już w dniu poprzedzającym wydarzenie, to jest 14 września, będzie miał miejsce rejs statkiem po Wełtawie, w trakcie którego uczestnicy będą mogli lepiej się poznać. Kolejnym, stałym już punktem, jest Writing Day czyli zespołowe pisanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z zadaniem. Ćwiczenia z umiejętności pisarskich odbędą się 15 września i będą doskonałym wstępem dla prelekcji i wykładów, które będą miały miejsce 16 i 17 września.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie konferencji. Skrótowy program wydarzenia wygląda następująco:

 • Sobota (14 września) – zwiedzanie Pragi łodzią
 • Niedziela (15 września) – Writing Day  oraz przyjęcie powitalne
 • Poniedziałek (16 września) – pierwszy dzień konferencji – oficjalne otwarcie, pierwsze prelekcje, Unconference oraz wieczorna impreza zapoznawcza
 • Wtorek (17 września) – drugi dzień konferencji – dalsze prelekcje, Unconference, Job Fair, zakończenie konferencji.

Dokładny opis prelekcji i prelegentów znajdziecie tutaj, a pełny program wydarzenia dostępny jest pod tym linkiem.

Rodzaje i ceny biletów

Osoby zainteresowane kupnem biletów odsyłamy tutaj, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące poniższych rodzajów biletów.

 • Bilet korporacyjny – gdy pracodawca płaci za bilet pracownika – €300
 • Bilet indywidualny – dla osób jadących na własny koszt, pracujących w wolontariacie lub dla firm posiadających mniej niż 10 pracowników – €175
 • Bilet dla studentów lub osób nieposiadających zatrudnienia – €75

Co gwarantuje cena biletu?

Cana biletu zawiera:

 • Wstęp na wszystkie atrakcje i imprezy przewidziane w trakcie trwania wydarzenia
 • Śniadanie, przekąski oraz obiad podczas wszystkich dni trwania konferencji
 • Przyjęcie zapoznawcze w dniu poprzedzającym konferencję oraz po pierwszym dniu konferencji. Podczas obydwu imprez będą serwowane przekąski oraz darmowe napoje
 • WiFi.

W naszej opinii cena jest adekwatna do jakości tego za co płacimy. Z czystym sumieniem zachęcamy Was do udziału w Write the Docs Prague 2019.

Źródło zdjęć: zasoby organizatora Write the Docs Prague 2018