Trzecia odsłona soap! MeetContent

Zapraszamy na kolejne spotkanie branżowe organizowane pod szyldem społeczności MeetContent, tworzonej przez specjalistów pracujących z szeroko pojętą treścią w branży IT.

Społeczność powstała z inicjatywy organizatorów konferencji soap! i istnieje dzięki lokalnie organizowanym spotkaniom, podczas których uczestnicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w poprzednim spotkaniu to zachęcamy do przeczytania naszej relacji.

Data i miejsce

Spotkanie odbędzie się 21 lutego 2017 o 19:00 w Artefakt Café w Krakowie.

Prezentacja

Prezentację pt. „Redesign your thinking – can design thinking be of service in everyday life?” poprowadzi Gosia Pytel, która uczestniczyła w takich inicjatywach jak Design Thinking Week 2014 i 2015, Creative Breakfasts i innych. Gosia opowie jak metodologia design thinking zmieniła jej życie nie tylko w pracy. To znaczy, że uczestnicy będą mogli poznać praktyczne zastosowania tej metodologii w życiu codziennym.

Rejestracja

Wstęp jest bezpłatny, jednak organizatorzy proszą o rejestrację w celu weryfikacji liczby uczestników. Rejestracji możecie dokonać za pomocą tego formularza.

Możecie też dołączyć do wydarzenia na Facebooku, jednak pamiętajcie, że samo dołączenie do wydarzenia nie jest równoznaczne z rejestracją.

Serdecznie zapraszamy!