[NIEAKTUALNE] Oferta pracy: Technical Writer

Rynek pracy dla dokumentalistów nabiera coraz większego rozpędu.

W tym roku, to już szósty wpis z ofertą pracy, a pierwszy kwartał jeszcze się nie skończył. Dla porównania w całym zeszłym roku opublikowaliśmy 10 wpisów w tej kategorii.

Dzisiaj mamy dla Was kolejną ofertę z Krakowa. Niewielka, szwedzka firma Medius, która tworzy aplikację webową automatyzującą proces obsługi faktur, poszukuje doświadczonego Tech Writera, który zajmie się dokumentacją i zaprojektuje od podstaw proces tłumaczeń tworzonego oprogramowania na inne języki. W zamian firma oferuje płaską strukturę, mnóstwo miejsca na własne pomysły, wygodne biuro i splendor, wynikający z bycia jedynym Tech Writerem w firmie 😉

Zachęcające jest również swego rodzaju zobowiązanie dotyczące procesu rekrutacji zamieszczone na końcu ogłoszenia. Firma obiecuje, że osoba zajmująca się rekrutacją przeprowadzi cały proces w ciągu maksymalnie 21 dni (udało nam się ustalić, że chodzi o dni kalendarzowe).

Szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy znajdziecie poniżej (kliknijcie w obrazek, żeby go wyświetlić w pełnej rozdzielczości) albo bezpośrednio u źródła (w pełnej krasie graficznej i z przyciskiem do aplikowania): link do ogłoszenia.

Aplikować można również poprzez wysłanie CV w języku angielskim na adres: krzysztof.gaudyn(at)medius-group.pl.

Powodzenia!

medius_tech_writer