Przejdź do głównej zawartości

Oferta pracy: Product Education Specialist (Woodpecker) – Wrocław

· 3 min aby przeczytać
Darek Drezno

W skrócie PES, czyli Piszący Ekstra Specjalista 😉 Warto zapoznać się z tą ofertą!

Klarowne oczekiwania, bardzo ciekawy proces rekrutacyjny, przejrzysta oferta spisana czarno na białym. Aplikować możecie (i powinniście!) za pomocą formularza. Czym zajmuje się Woodpecker? Oto krótkie wprowadzenie:

Zachęcamy do wykonania zadania, nawet jeśli nie planujecie przenosin do Wrocławia 😊

Product Education Specialist

Jesteśmy firmą produktową rozwijającą własną aplikację webową dla klientów z całego świata. Do naszego działu Supportu szukamy zorganizowanej i samodzielnej osoby z lekkim piórem, której nie straszne jest techniczne słownictwo i rozmowy z deweloperami.

Twoim głównym zadaniem będzie rozwijanie naszej bazy wiedzy, Twoja praca będzie więc ściśle powiązana z nowymi wydaniami w produkcie. Będziesz mieć dużą odpowiedzialność za terminową komunikację do klientów, równocześnie będziemy otwarci na wszystkie Twoje pomysły i możemy Ci zagwarantować duży poziom samodzielności i wpływu na własną pracę.

Główne zadania

  • Edukacja klientów na temat naszego produktu i jego feature’ów:
    • Tworzenie instrukcji (również wideo) tłumaczących działanie naszej platformy
    • Budowanie bazy wiedzy z zakresu naszego produktu
    • Proaktywna komunikacja informująca klientów o zmianach w produkcie
  • Śledzenie zmian w aplikacji i bieżące zapoznawanie się z nowymi funkcjami
  • Monitorowanie pytań klientów i rozwijanie sekcji FAQ na podstawie tych najczęściej zadawanych
  • Współpraca zespołem produktowym w zakresie zbierania szczegółowych informacji na temat nowych feature’ów, update’ów produktowych i marketingowym w zakresie zachowania spójności i tonu komunikacji

Twój profil

  • Świetnie posługujesz się angielskim (pisemnie i werbalnie)
  • Lubisz pisać i zdarzyło Ci się nie raz korygować i formatować teksty
  • Potrafisz upraszczać rozbudowane zagadnienia wciąż zwracając uwagę na szczegóły
  • Bierzesz odpowiedzialność za realizowane zadania i potrafisz przyjmować feedback
  • Wiesz jak efektywnie organizować i planować swoją pracę
  • Lubisz pracę w zespole, cenisz sobie też czas na samodzielne działanie
  • Problemy wolisz od razu rozwiązywać i chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • Masz doświadczenie z rozwiązaniami SaaS (np. Spotify, Netflix, LiveChat)

Dodatkowym atutem jest dla nas

  • Znajomość HTML
  • Doświadczenie na stanowisku Technical/ Content Writer
  • Doświadczenie w nagrywaniu filmów
  • Znajomość Agile, pracy w Sprintach
  • Znajomość innych języków obcych (hiszpański, portugalski)

Co oferujemy

  • Wpływ na własną pracę i rozwój
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Partnerską relację z liderem
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Dofinansowanie potrzebnych zewnętrznych szkoleń, kursów i książek
  • Pakiet medyczny po przejściu okresu próbnego, firmową siłownię

Jak aplikować

Wyślij do nas swoje CV oraz dołącz krótki artykuł lub w film instruktażowy po angielsku, w którym wyjaśnisz jedno z poniższych zagadnień:

  • jak dodać sekcję w filmie na YouTube,
  • jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmu w menu na Netflixie,
  • lub jak usunąć utwór z kolejki na Spotify.

Powodzenia!