Namydleni po raz szósty – zapraszamy na soap! 2018

Z ogromną przyjemnością, już po raz szósty, zapraszamy Was na krakowską konferencję soap!. Jeśli tworzycie treści związane z szeroko rozumianym produktem to gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Poniżej najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.

Najważniejsze informacje

Szósta edycja konferencji odbędzie się w dniach 23-25 maja w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zlokalizowanym przy ul. Marii Konopnickiej 26 w Krakowie.

W tym roku tematem przewodnim jest treść, jaką tworzymy w odniesieniu do produktu. A ponieważ współcześnie treść to nie tylko tekst, na konferencji nie zabraknie wykładów na temat materiałów graficznych, wideo, czy interfejsu użytkownika. Prelegenci zajmą się także poszczególnymi aspektami cyklu tworzenia treści oraz omówią rolę osób, które biorą w nim udział – od autora do product managera czy projektanta graficznego. Wszystko to będzie koncentrowało się wokół myśli przewodniej wydarzenia – „Innowacja kontra prostota”. Czy da się stworzyć materiał, który jest łatwy dla autora i odbiorcy, a jednocześnie zawiera w sobie wszystko co potrzeba i jest na tyle pomysłowy, by zaciekawić potencjalnego odbiorcę?Jesteśmy ciekawi jak z tym wyzwaniem zmierzą się prelegenci, których poznamy już niebawem.

Rejestracja i cena

Rejestracja już trwa. Obecnie mamy do wyboru trzy typy biletów. Podane niżej ceny obowiązują do 28 lutego. 1 marca ceny biletów ulegną zmianie. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Rodzaj biletu

Cena
2 dni konferencji (24-25 maja) 560,01 zł
1 dzień konferencji (24 maja) 320,00 zł
1 dzień konferencji (25 maja) 320,00 zł

Cena obejmuje wszystkie prezentacje oraz warsztaty (poza Edu Summit), a także rozrywki przewidziane przez organizatorów – przerwy na kawę, przerwy obiadowe, party po każdym dniu konferencji (po Edu Summit także, nawet gdy nie braliście udziału w warsztatach), a także zwiedzanie wszystkich wystaw w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Cena nie zawiera noclegu.

Warsztaty Edu Summit

Tradycyjnie już w dniu poprzedzającym konferencję (23 maja) odbywać się będą całodniowe warsztaty. Dzięki nim poznacie nie tylko teorię, ale także praktykę związaną z tematyką tegorocznej edycji soap!. Warsztaty te są dodatkowo płatne i wymagają rejestracji. Udział mogą w nich wziąć jedynie uczestnicy soap! 2018. Ilość miejsc jest ograniczona (zwykle do 15 miejsc). Cena za każdy z warsztatów wynosi 10 Euro, przy czym spotkania realizowane przez sponsorów są darmowe. Szczegółowe informacje na temat kosztów, rejestracji oraz samych warsztatów pojawią się wkrótce na stronie konferencji.

Więcej informacji

Wszelkie informacje na temat konferencji można śledzić na Facebooku oraz Twitterze. A niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z naszymi relacjami z poprzednich edycji soap!:

Soap! 2017
Soap! 2016
Soap! 2015
Soap! 2014
Soap! 2013

Do zobaczenia!