Na podbój IT – nowa konferencja już wkrótce

Już w maju odbędzie się pierwsza edycja konferencji dla osób zainteresowanych rozpoczęciem kariery w branży IT. Mowa o Na podbój IT! Szczegóły poniżej.

O konferencji

W dyskusjach na temat pracy w IT dość często można spotkać się ze stwierdzeniem, że na rodzimym rynku pracy w branży IT brakuje 50 tysięcy specjalistów. Niestety, mowa tu o ludziach mających już spore doświadczenie zawodowe. A co z juniorami? Przecież bez nich nikt nigdy nie zostałby specjalistą w danej dziedzinie.

Z powyższych względów organizatorzy konferencji Na podbój IT! postanowili skoncentrować się na osobach, które dopiero myślą o rozpoczęciu kariery w branży IT. Jeśli należycie do tej grupy, to podczas prelekcji poznacie odpowiedzi na pytania:

  • Czy IT jest dla każdego?
  • Czy programista to jedyna słuszna ścieżka?
  • Jakie są inne opcje?
  • Co czeka mnie na rozmowie rekrutacyjnej?
  • Jak pokierować swoją karierą, a czego się wystrzegać?
  • Jak udało się to innym? 

A jeśli już o organizatorach mowa. Pomysłodawcą konferencji Na Podbój IT! jest Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych (Polish Testing Board), które wspiera wymianę doświadczeń i podnoszenie kwalifikacji osób zawodowo zajmujących się zapewnianiem jakości systemów informatycznych. Poprzez promowanie inicjatyw związanych z testowaniem oprogramowania, popularyzuje również ideę doskonalenia jakości oprogramowania.

Dla kogo

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych rozpoczęciem kariery zawodowej w branży IT. Dzięki udziałowi w wydarzeniu poszerzycie kontakty i poznacie ludzi związanych z branżą oraz zyskacie cenne informacje na jej temat.

Kiedy

Konferencja odbędzie się 21 maja 2022 roku w Artkombinat scena Monopolis w Łodzi.

Cena

Organizator nie pobiera odpłatności za wydanie biletu, jednakże aby go uzyskać należy dokonać wpłaty kwoty 50 zł na dowolny cel charytatywny i w ciągu 5 dni od zarejestrowania na Konferencję należy przesłać Organizatorowi potwierdzenie dokonanej wpłaty. Osoby, które prześlą potwierdzenie dokonania wpłaty otrzymają bezpłatny bilet. Rejestracja rozpoczyna się 21 lutego 2022 tutaj.

Program konferencji

W trakcie konferencji zostało zaplanowanych 5 prelekcji oraz godzinna debata.  Na stronie konferencji znajdziecie zarówno szczegółową agendę oraz listę prelegentów.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy i życzymy dobrych wrażeń.