MeetContentKRK #6 – automatyczne publikowanie dokumentacji

Już 14 listopada 2017 w Krakowie kolejne spotkanie MeetContent, tym razem na temat automatycznego publikowania dokumentacji.

MeetContent to inicjatywa, która wyrosła z konferencji soap! i realizuje się przez krótkie spotkania na tematy związane z komunikacją techniczną. Pisaliśmy już o wydarzeniach MeetContent, na przykład tym poprzednim, ale tym razem mamy ogromną przyjemność i zaszczyt ogłosić, że prelekcję wygłosi nasz redakcyjny kolega Michał Skowron.

Temat

Michał opowie o temacie, który jest mu od zawsze bliski – automatyzowanie procesu publikacji. Pomimo że technical writer działa zazwyczaj w obrębie nowoczesnych technologii, wiele zespołów polega wciąż na manualnych procesach publikacji. (Kliknij Zapisz jako… i wrzuć na serwer!) Michał pokaże, że automatyczna publikacja to nie jest domeną wyłącznie kosztownych rozwiązań, ale może być osiągnięta bardzo szybko przy pomocy darmowych narzędzi, jak na przykład Jenkins.

Data i miejsce

Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2017 w Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3, Kraków o godzinie 19:00.

Rejestracja

Udział w spotkaniu jest bezpłatny,  jednak organizatorzy proszą o rejestrację w celu weryfikacji liczby uczestników. Rejestracji możecie dokonać za pomocą tego formularza.

Możecie też dołączyć do wydarzenia na Facebooku, jednak pamiętajcie, że samo dołączenie do wydarzenia nie jest równoznaczne z rejestracją.

Serdecznie zapraszamy!