MadWorld San Diego już wkrótce

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od tegorocznej edycji konferencji MadWorld San Diego. Postanowiliśmy więc przypomnieć Wam kilka najważniejszych faktów na temat wydarzenia.

Czas i miejsce

Konferencja odbędzie się w dniach 14-17 kwietnia w San Diego, Kalifornia, USA. W tej edycji organizatorzy postanowili wrócić do hotelu Hard Rock, który być może będzie znany części uczestników. Jest to luksusowy hotel utrzymany w stylistyce rockowej, położony nad oceanem oraz w ścisłym centrum San Diego.

Program w skrócie

  • Pierwszy dzień – rejestracja, warsztaty wprowadzające (6 modułów), Technical Support Lounge, przyjęcie powitalne
  • Drugi i trzeci dzień – prelekcje – 20 prezentacji każdego dnia (5 sesji w 4 ścieżkach). W czasie trwania wykładów oraz w przerwach dostępni są eksperci w Technical Support Lounge. Każdy dzień zakończony jest imprezą
  • Czwarty dzień – seria zaawansowanych warsztatów (14 sesji w 2 ścieżkach). Zakończenie konferencji tak zwanym Happy Hour czyli rozmowami przy piwie lub innym drinku nad basenem.

Szczegółowy program konferencji znajdziecie na stronie wydarzenia.
Jeśli jesteście ciekawi jak przebiegło MadWorld San Diego w 2017 roku zapraszamy na naszą relację.

Cena

16.03 – 17.04.2019
Warsztaty wprowadzające $599
Konferencja $2199
Warsztaty zaawansowane $699

Szczegółowy opis tego, co zawiera cena oraz możliwość zarezerwowania noclegów w specjalnej, konferencyjnej cenie znajdziecie pod tym linkiem.

Jeśli nadal nie możecie się zdecydować zachęcamy do zapoznania się z materiałami z MadBlog, gdzie znajdziecie więcej szczegółów na temat prelekcji, warsztatów, prelegentów, a także samego wydarzenia.