Krakowskie Dni Informatyki 2021 (online) – konferencja integrująca krakowską branżę IT

Już wkrótce odbędzie się kolejna konferencja dla osób związanych z branżą IT. Mowa o Krakowskich Dniach Informatyki 2021. Szczegóły poniżej.

O konferencji

Krakowskie Dni Informatyki to, według organizatorów, największe wydarzenie poświęcone krakowskiej branży IT.

Konferencja ma na celu spotkanie społeczności, podczas którego uczestnicy poznają nowe trendy rozwijające się w branży IT. Organizatorzy zapewniają, że na wydarzeniu zapewniony jest najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez prelegentów z wiodących firm IT. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania konferencji odbędą się także Krakowskie Targi Pracy IT, na których uczestnicy interaktywnie nawiążą kontakt z firmami.

Dla kogo

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych branżą IT. W centrum zainteresowania są szczególnie: architekci oprogramowania, osoby z różnych szczebli kariery w IT (głównie seniorzy, midzi, juniorzy), a także studenci informatyki.

Kiedy

Wydarzenie będzie miało formę w pełni online i odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2021 roku.

Cena

Konferencja jest bezpłatna, wymaga jednak rejestracji. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Program konferencji

W trakcie dwóch dni konferencji zostało zaplanowanych 20 prelekcji oraz 2 warsztaty techniczne. Odbędą się one w 6 ścieżkach tematycznych:

  • Java Script,
  • Java,
  • Machine Learning / AI / Big Data,
  • Technologie Microsoft,
  • Cloud,
  • QA / Test.

Na stronie konferencji znajdziecie zarówno szczegółową agendę oraz listę prelegentów.

Dlaczego warto wziąć udział?

Jak już zostało wspomniane wyżej, jest to największe wydarzenie zrzeszające pracowników krakowskiej branży IT. Udział w konferencji daje dostęp do wielu bezpłatnych prezentacji poprowadzonych przez wybitnych prelegentów. Dodatkowo organizatorzy chętnie pomogą w uzyskaniu delegacji służbowej oraz zwolnienia z zajęć na uczelni. Udział w wydarzeniu to także możliwość wzięcia udziału w Wirtualnych Targach IT, co daje dostęp do ogromnej bazy ofert pracy, na które można bezpośrednio aplikować.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy i życzymy dobrych wrażeń.