Konferencja soap! 2019 – zapowiedź

Tradycyjnie już zapraszamy Was na kolejną edycję krakowskiej konferencji soap!. Jeśli zajmujecie się tworzeniem treści i jesteście ciekawi jaki jest jej związek z kodowaniem to nie może Was na niej zabraknąć. Poniżej garść najważniejszych informacji dotyczących wydarzenia.

Termin

Siódma edycja soap! odbędzie się w dniach 5-7 czerwca w Krakowie.

Miejsce

Jak w ostatnich latach, tak i w tym roku konferencja odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zlokalizowanym przy ul. Marii Konopnickiej 26 w Krakowie. Natomiast warsztaty, które organizatorzy zaplanowali na 5 czerwca odbędą się w innym miejscu. Nie jest ono niestety jeszcze znane, zatem zainteresowanych zachęcamy do częstych odwiedzin strony lub fanpage’a wydarzenia.

Program konferencji

Wstępny program wydarzenia jest już dostępny zatem powoli można planować swój udział w konkretnych prelekcjach, tak by wynieść z konferencji jak najwięcej korzyści. W tym roku tematem przewodnim jest treść jako kod oraz metody jej tworzenia w odniesieniu do sposobów pracy programistów piszących programy komputerowe. A ponieważ czasy się zmieniają, prelegenci zastanowią się jaki wpływ na tworzoną treść może mieć rozwój sztucznej inteligencji, jakie cechy mają kod i treść oraz co z tego wynika, jak będąc Technical Writerem stać się również programistą treści oraz jakich narzędzi i metod używać, by zmienić treść w kod i odwrotnie.

Nie są to jednak wszystkie tematy, jakich możemy spodziewać się w trakcie wydarzenia, a organizatorzy wciąż uzupełniają luki w programie. Dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco kanałów informujących o soap!.

Jaki jest zatem ramowy program tegorocznego soap!?

  • Pierwszy dzień – warsztaty, o szczegółach których organizator poinformuje wkrótce
  • Drugi dzień – rejestracja, powitanie, prelekcje – 11 prezentacji z przerwami na kawę oraz obiad. Po prelekcjach nastąpi uroczyste zakończenie połączone z dobrze już znanym networkingiem. Następnie organizatorzy zapraszają na imprezę 😉
  • Trzeci dzień – rejestracja, powitanie, prelekcje – 12 prezentacji z przerwami na kawę oraz obiad. Po prelekcjach nastąpi uroczyste zakończenie, a dla chętnych odbędzie się after party w Tea Time na Dietla 1.

Rejestracja i cena

Rejestracja już trwa. Obecnie do wyboru są cztery typy biletów. Podane niżej ceny obowiązują do 30 kwietnia. Od 1 maja ceny biletów ulegną zmianie. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Rodzaj biletu Cena
Late bird student (-50%) – dla studentów do 26 r.ż.; wymagana legitymacja 500 zł
Late bird group 6+ (-20%) 800 zł
Late bird group 3-5 (-10%) 900 zł
Late bird individual 1000 zł

Cena obejmuje dwa dni konferencji (6-7 czerwca) czyli prezentacje, a także rozrywki przewidziane przez organizatorów – przerwy na kawę, przerwy obiadowe, party po każdym dniu konferencji oraz zwiedzanie wszystkich wystaw w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Cena nie zawiera noclegu.

Warsztaty

Tradycyjnie już w dniu poprzedzającym konferencję (5 czerwca) odbywać się będą całodniowe warsztaty. Dzięki nim poznacie nie tylko teorię, ale także praktykę związaną z tematyką tegorocznej edycji soap!. Warsztaty te są dodatkowo płatne i wymagają rejestracji. Cena za każdy z warsztatów wynosi 10 Euro. Szczegółowe informacje na temat kosztów, rejestracji oraz samych warsztatów pojawią się wkrótce na stronie konferencji.

Więcej informacji

Wszelkie informacje na temat konferencji można śledzić na Facebooku oraz Twitterze. Chętnych zachęcamy do zapoznania się z naszymi relacjami z poprzednich edycji soap!:

Soap! 2018

Soap! 2017

Soap! 2016

Soap! 2015

Soap! 2014

Soap! 2013

Do zobaczenia!