Konferencja reQuest – szczegóły

Organizatorzy reQuest 2019 opublikowali już agendę wydarzenia i umożliwili zapisy. Oto wszystkie potrzebne informacje.

Po dwóch udanych edycjach, 26-27 września we Wrocławiu odbędzie się trzecia odsłona konferencji dedykowanej inżynierii wymagań i analizie biznesowej reQuest.

Już teraz można zarejestrować się i nabyć bilety w niższej cenie (liczb miejsc ograniczona), pod tym adresem.

Dwudniowe wydarzenie będzie się składać z części konferencyjnej oraz warsztatowej. Obie części konferencji będą realizowane w kilku równoległych ścieżkach (osoby angielskojęzyczne również znajdą coś dla siebie). Uczestnicy będą mieli pełną dowolność w wyborze paneli, w których chcą uczestniczyć.

Wydarzenie jest przede wszystkim dedykowane

  • inżynierom wymagań,
  • analitykom biznesowym,
  • projektantom,
  • członkom zespołów zwinnych
  • inżynierom User Experience (UX),
  • wszystkich zainteresowanych projektowaniem rozwiązań biznesowych.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji tak jak w latach poprzednich pozostaje „Request for innovation”. Organizatorzy niezmiennie chcą łączyć wiedzę i doświadczenia z różnych obszarów i dyscyplin, by dzięki nim rozszerzać kompetencje i możliwości analityków. Na wiele sposobów aktywnie zachęcą się uczestników wydarzenia do zadawania pytań, dyskusji i zejścia z utartych ścieżek w kierunku szukania możliwości alternatywnych. Osoby, które czują się częścią wyżej opisanej społeczności lub chcą do niej dołączyć powinny czuć się zaproszone na konferencję reQuest.

Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj branżę IT!

Techwriter.pl jako partner medialny wydarzenia przyłącza się do zaproszenia Organizatora i również zaprasza do udziału w konferencji!

Szczegóły związane z wydarzeniem (tj. agenda, cennik i wiele innych ciekawych informacji) znajdziecie pod adresem 2019.request.pl oraz na funpage’u konferencji na FB.