Kolejna odsłona soap! MeetContent

Zapraszamy na kolejne spotkanie branżowe organizowane pod szyldem społeczności MeetContent, tworzonej przez specjalistów pracujących z szeroko pojętą treścią w branży IT.

Społeczność powstała z inicjatywy organizatorów konferencji soap! i istnieje dzięki lokalnie organizowanym spotkaniom, podczas których uczestnicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w poprzednim spotkaniu to zachęcamy do przeczytania naszej relacji.

Data i miejsce

Spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2017 o 19:00 w Artefakt Café w Krakowie.

Prezentacja

Prezentację pt. „UX writing. Building experiences with words.” poprowadzi Wojciech Aleksander z firmy GetResponse, który od 15 lat zajmuje się strategią tworzenia treści (content strategy), użytecznością (usability) i UX writing. Prowadzący pokaże uczestnikom jak zbudować solidne podstawy do tworzenia treści w graficznych interfejsach użytkownika. Dowiemy się m.in. jak tworzyć czytelne i przejrzyste etykiety oraz komunikaty, które nie stresują użytkowników.

Rejestracja

Wstęp jest bezpłatny, jednak organizatorzy proszą o rejestrację w celu weryfikacji liczby uczestników. Rejestracji możecie dokonać za pomocą tego formularza.

Możecie też dołączyć do wydarzenia na Facebooku, jednak pamiętajcie, że samo dołączenie do wydarzenia nie jest równoznaczne z rejestracją.

Serdecznie zapraszamy!