Evolution of TC 2018 tuż tuż

Wielkimi krokami zbliża się termin sporego wydarzenia w branży komunikacji technicznej, jakim jest konferencja Evolution of TC 2018. Poniżej przypominamy garść najważniejszych informacji.

Termin i miejsce

Konferencja odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2018 roku w stolicy Bułgarii, Sofii.

Rejestracja i ceny

Do wyboru pozostały jeszcze bilety w cenach:

Cena dla członków tekom Europe Cena dla osób nie posiadających członkostwa
2 dni 85 € 115 €
1 dzień 65 € 90 €
Networking event 35 €

Formularz do rejestracji i dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Przypominamy, że dla naszych Czytelników, chcących wziąć udział w konferencji, obowiązuje kod rabatowy dający 10% zniżki. W formularzu rejestracji wystarczy wpisać 18ETC20.

Program – ciekawostki

Na stronie konferencji jest już dostępny pełny program wydarzenia.

Dzień pierwszy

Rozpoczęcie zaplanowane jest na 8:30 rano, a zakończenie przewidywane jest ok. 17:30. W trakcie całego dnia czeka nas w sumie 12 prezentacji, podczas których czeka Was także szereg zadań praktycznych. 10 z nich będzie prezentowana w dwóch ścieżkach, więc trzeba wybrać te, które są najbardziej interesujące, by w pełni skorzystać z oferty. Natomiast dwie prezentacje są dostępne dla wszystkich uczestników i są to:

  1. KEYNOTE: IMPACT OF AI-RELATED TECHNOLOGY ON THE WAY WE DESIGN & PROVIDE SOFTWARE HELP, podczas którego Andy McDonald przedstawi w jaki sposób technologie oparte o sztuczną inteligencję wpływają na nasz proces tworzenia treści.
  2. THE STATE OF STRUCTURED CONTENT MANAGEMENT IN 2018 – THE GOOD, THE BAD AND THE UGLY – w swym wystąpieniu Stefan Gentz porówna ustrukturyzowany model tworzenia treści z pisaniem jej bez konkretnego modelu oraz pokaże dlaczego lepiej jest wybrać pierwszą z omawianych ścieżek.

Dzień drugi

Rozpoczęcie również o 8:30, jednak prawdopodobne zakończenie przewidywane jest o 14:30. Jest to dzień, w którym czeka Was nieco więcej pracy. Organizatorzy przygotowali szereg zajęć praktycznych i warsztatów. Do wyboru mamy 10 sesji podzielonych na trzy ścieżki. Warto zapoznać się z programem i wybrać tematy, które wydają się ciekawe, gdyż jest to jedna z niewielu szans bezpośredniej pracy z ekspertem w danej dziedzinie. Warto także zwrócić uwagę, że poranne zajęcia trwają o wiele dłużej, niż te zaplanowane po lunchu.

 

Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami odsyłamy na stronę konferencji (link) oraz do naszego wcześniejszego artykułu (link).