Digital Learning Congress – w Warszawie!

Rzadko (zbyt rzadko?) piszemy o e-learningu – a temat to wielce zajmujący. Jeżeli chcecie wkręcić się w tę dziedzinę, to niedługo nadarza się świetna okazja. 24 października, na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Październik obfituje w konferencje bezpośrednio związane z komunikacją techniczną, ale ta jest tak blisko, że warto jej poświęcić osobny wpis. Na początek oddajmy głos organizatorom:

Digital Learning Congress to największe środkowoeuropejskie spotkanie branży technologicznej i zarządzania wiedzą w biznesie. Porusza tematykę dynamicznych zmian, do jakich przyczynia się postęp technologiczny w dziedzinie uczenia się i rozwoju organizacji. Prezentuje trendy oraz dobre praktyki wykorzystania nowych mediów w zarządzaniu cyfrową wiedzą w firmie, a uczestnikami Kongresu są przede wszystkim menadżerowie oraz osoby odpowiadające za wybór i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych do swoich firm.

Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się 24 października 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Wcześniejsze edycje dowiodły wysokiego standardu oraz wartości merytorycznej wystąpień, których wysłuchało ponad 3 tysiące uczestników stacjonarnych oraz online!

To już trzecia edycja DLC, który za każdym razem odbywa się w Polsce.

Tematy przewodnie tej edycji to:

  • Video & Streaming
  • Interaction & Gamification
  • Digital Learning Mixer
  • Knowledge Management 2.0

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wpisać sobie to wydarzenie do kalendarza – poszerzyć horyzonty, posłuchać ciekawych ludzi, nawiązać nowe kontakty. Szczególnie, że udział w konferencji jest darmowy!

Wybieracie się?