Bezpłatne warsztaty tworzenia dokumentacji technicznej i szkoleń e-learning w Krakowie

Są firmy i ludzie, którzy chętnie nauczą Was podstaw zawodu techwritera. Za darmo. Z przyjemnością informujemy i wspieramy.

Wydawałoby się, że sektor IT to bardzo hermetyczna działka zarezerwowana dla ludzi o ścisłym umyśle i bogatym zapleczu wiedzy technicznej. Otóż nic bardziej mylnego. Podczas zbliżającego się Dnia Otwartego Motorola Solutions Polska będzie można przekonać się, że jest w tej dziedzinie miejsce dla humanistów oraz jak ważna dla firm i ich klientów jest praca technical writerów, architektów informacji, projektantów i twórców szkoleń.

W ramach Dnia Otwartego odbędą się warsztaty projektowania i tworzenia dokumentacji technicznej oraz szkoleń e-learning pod tytułem „Przystępne instrukcje i intersujące szkolenia”. Uczestnicy wydarzenia otrzymają możliwość zapoznania się nie tylko z teorią dotyczącą pracy wyżej wymienionych zawodów, lecz także będą mogli spróbować swoich sił w zaprojektowaniu i stworzeniu kawałka swojej własnej dokumentacji lub szkolenia, poznać firmowych przedstawicieli zespołów dokumentacji i e-learning, a także własnoręcznie przetestować funkcje niektórych produktów Motorola Solutions. Dla autorów najlepszych szkoleń i instrukcji zostały przewidziane nagrody.

Czas i miejce

Warsztaty zostały zaplanowane na 27 maja (sobota) w godzinach od 10:00 do 16:00 na kampusie Motorola Solutions Polska w Krakowie przy ul. Czerwone Maki.

Wstęp

Wstęp na wydarzenie i udział w warsztatach są wolne.

Więcej informacji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozostałych atrakcji przewidzianych podczas Dnia Otwartego, zapraszamy na fanpage 7. Dnia Otwartego Motorola Solutions Polska na Facebooku.

Fot. Magda Fedorczuk/Agencja Gazeta